Originální vybavení bytu, domu a kanceláře

Během zařizovaní Vašeho nového domu, bytu nebo kanceláře, či při rekonstrukci současných prostor, musíte myslet nejen na praktickou stránku, ale i na designové provedení nového interiéru.
Každý chce bydlet a pracovat pohodlně, mít vše po ruce, ve svých věcech pořádek a cítit se doma i při práci opravdu příjemně. Návrhu nového interiéru se skutečně vyplatí věnovat čas, mnohokrát se Vám vrátí v podobě krásného, pohodlného prostředí, které splňuje veškeré nároky Vaše, Vaší rodiny nebo firmy.

Nábytek na míru

Ideálním řešením je přímo zakázková výroba nábytku na míru. Zejména vestavěné skříně  jsou v posledních letech velmi v oblibě. Nedostatek úložných prostor, takřka neřešitelný problém, řeší vestavěné skříně jednou pro vždy.
V tomto článku jsme již zmiňovali důležitou roli, kterou má praktičnost interiéru. Vestavěné skříně na míru  tento aspekt splňují dokonale.
Velkou výhodou zakázkové výroby je široká škála materiálů, dekorů a doplňků, ze které můžete vybírat. Jednotlivé místnosti můžete perfektně sladit a vybavit je v jednotném stylu.

vestavěné skříně Stako
vestavěné skříně Stako

Jak postupovat pro interiér Vašich představ

Už jsme kladli důraz na význam přípravné fáze. Návrhem celého interiéru to však nekončí. Pokud má splňovat veškeré požadavky je důležité zaměřit se i na detaily a funkčnost veškerého vybavení.
Návrh například stolu, knihovny a dalšího menšího nábytku na míru pro Vás nebude taková výzva, jako je dokonalé provedení největšího a většinou i nejsložitějšího a nejdražšího kusu, tedy vestavěné skříně.
Na stránkách výrobců je již k dispozici online návrh vestavěné skříně . Tato jednoduchá aplikace Vás přehledně provede celým návrhem vestavěné skříně. Jednotlivé kroky návrhu Vás upozorní na všechny potřebné parametry, které je nutné zvážit.
Při vytváření návrhu si můžete prohlédnout i celou paletu nabízených dekorů, barev a materiálů. Široké možnosti, které jsou v současných nabídkách, Vás jistě překvapí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *