PALÁC DLOUHÁ OTEVÍRÁ VZOROVÝ BYT

Palác Dlouhá, prvorepublikový architektonický skvost ve stylu art deco v historickém centru Prahy dostává novou tvář, které vděčí developerské a investiční společnosti FIM Group. Kompletní rekonstrukce citlivě propojuje původní stavební styl s moderními a luxusními standardy bydlení. Jejím cílem je rehabilitovat architektonické kvality objektu a dát vzniknout nadstandardně řešeným bytům, odpovídajícím dnešním požadavkům po stránce technického vybavení i dispozičního uspořádání.

Palac Dlouha_living room_low  Palac Dlouha_bathroom detail_low
Palac Dlouha_bathroom_low Palac Dlouha_bedroom_low
Palac Dlouha_dressing room_low Palac Dlouha_kitchen detail_low
Palac Dlouha_kitchen_living room_low Palac Dlouha_living room detail_low

Je to ideální místo pro všechny, kteří milují bydlení na Starém Městě a  jsou tak rádi v centru dění, avšak neradi rezignují na komfort prvotřídního bydlení jakým je recepce se službou consierge, podzemní parkování a nákupní pasáž v přízemí, ve které si cestou domů mohou nakoupit kvalitní potraviny. K nejatraktivnějším bytům patří ty, které mají balkony či terasy a pyšní se výhledem na Staré Město, Petřín či Pražský hrad. Zajímavostí na českém trhu je, že všechny prostory v domě se prodávají ve stavu Shell & Core, tzv. hrubém stavu.

„Přicházíme u nás s novou formou prodeje, který je v zahraničí běžný, zejména u luxusních realit. Klient získává možnost ovlivnit nejen výběr materiálu, ale i interiérové řešení a sám si dokončit byt podle svých představ. O tom, že klienti tuto formu prodeje vítají, svědčí i fakt, že máme prodáno 40 procent bytů“, vysvětluje styl prodeje Ilona Monferini Mančíková, obchodní a marketingová ředitelka FIM Group.

 Připravovaný vzorový byt umožní udělat si o možnostech úprav a zařízení prostor jasnou představu. Je navržen v klasickém stylu, který akcentuje art deco styl budovy, odráží její historickou stopu, je konzervativní, ale přitom nadčasový. Uplatňují se v něm tradiční materiály jako travertin a dubové parkety, vestavěný nábytek na míru je vyroben v harmonické kombinaci materiálů wenge a teak. Velkorysé koupelny jsou obloženy přírodními kameny v kombinaci se sklem a vybaveny značkami Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Milovníky designu zaujme vybavení a doplňky od předních výrobců jako B&B Italia, Walter Knoll a Vitra. Dobovou atmosféru pak dokreslují detaily v podobě replik původních klik a dveří a exkluzivitu bytu dodávají sofistikované moderní technologie jako domácí inteligentní systém BTicino a audiovizuální systém Bang & Olufsen. 

Ve vzorovém bytě našla uplatnění také umělecká díla současných autorů. “Naší filozofií je ukázat, že developerské projekty mohou vstoupit do symbiózy se soudobým uměním, jelikož umění propůjčuje nemovitosti a jejímu vybavení mimořádnou kvalitu a přidanou hodnotu. Právě spojení umění s designem nejvyšší kvality vytváří prvek inovace v našich developerských aktivitách”, dodává Ilona Monferini Mančíková.  

 A u bytů unikátnost nekončí. V pasáži Paláce vzniká gourmet místo, které potěší všechny labužníky a ty, kteří mají rádi kvalitní potraviny. “Myšlenka vytvořit ucelený koncept na téma gastronomie se setkává s velkým ohlasem jak ze strany těch, kteří v Paláci Dlouhá kupují byty, tak ze strany samotných nájemců”, doplňuje Mančíková. Dvanáct obchodních prostor se tak postupně zaplňuje nájemci nabízejících kvalitní potraviny.

 www.palacdlouha.eu

www.fimgroup.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *