PALÁC DLOUHÁ OTEVÍRÁ VZOROVÝ BYT

Palác Dlouhá, prvorepublikový architektonický skvost ve stylu art deco v historickém centru Prahy dostává novou tvář, které vděčí developerské a investiční společnosti FIM Group. Kompletní rekonstrukce citlivě propojuje původní stavební styl s moderními a luxusními standardy bydlení. Jejím cílem je rehabilitovat architektonické kvality objektu a dát vzniknout nadstandardně řešeným bytům, odpovídajícím dnešním požadavkům po stránce technického vybavení i dispozičního uspořádání.

Palac Dlouha_living room_low  Palac Dlouha_bathroom detail_low
Palac Dlouha_bathroom_low Palac Dlouha_bedroom_low
Palac Dlouha_dressing room_low Palac Dlouha_kitchen detail_low
Palac Dlouha_kitchen_living room_low Palac Dlouha_living room detail_low

Je to ideální místo pro všechny, kteří milují bydlení na Starém Městě a  jsou tak rádi v centru dění, avšak neradi rezignují na komfort prvotřídního bydlení jakým je recepce se službou consierge, podzemní parkování a nákupní pasáž v přízemí, ve které si cestou domů mohou nakoupit kvalitní potraviny. K nejatraktivnějším bytům patří ty, které mají balkony či terasy a pyšní se výhledem na Staré Město, Petřín či Pražský hrad. Zajímavostí na českém trhu je, že všechny prostory v domě se prodávají ve stavu Shell & Core, tzv. hrubém stavu.

„Přicházíme u nás s novou formou prodeje, který je v zahraničí běžný, zejména u luxusních realit. Klient získává možnost ovlivnit nejen výběr materiálu, ale i interiérové řešení a sám si dokončit byt podle svých představ. O tom, že klienti tuto formu prodeje vítají, svědčí i fakt, že máme prodáno 40 procent bytů“, vysvětluje styl prodeje Ilona Monferini Mančíková, obchodní a marketingová ředitelka FIM Group.

 Připravovaný vzorový byt umožní udělat si o možnostech úprav a zařízení prostor jasnou představu. Je navržen v klasickém stylu, který akcentuje art deco styl budovy, odráží její historickou stopu, je konzervativní, ale přitom nadčasový. Uplatňují se v něm tradiční materiály jako travertin a dubové parkety, vestavěný nábytek na míru je vyroben v harmonické kombinaci materiálů wenge a teak. Velkorysé koupelny jsou obloženy přírodními kameny v kombinaci se sklem a vybaveny značkami Villeroy & Boch, Duravit a Hansgrohe. Milovníky designu zaujme vybavení a doplňky od předních výrobců jako B&B Italia, Walter Knoll a Vitra. Dobovou atmosféru pak dokreslují detaily v podobě replik původních klik a dveří a exkluzivitu bytu dodávají sofistikované moderní technologie jako domácí inteligentní systém BTicino a audiovizuální systém Bang & Olufsen. 

Ve vzorovém bytě našla uplatnění také umělecká díla současných autorů. “Naší filozofií je ukázat, že developerské projekty mohou vstoupit do symbiózy se soudobým uměním, jelikož umění propůjčuje nemovitosti a jejímu vybavení mimořádnou kvalitu a přidanou hodnotu. Právě spojení umění s designem nejvyšší kvality vytváří prvek inovace v našich developerských aktivitách”, dodává Ilona Monferini Mančíková.  

 A u bytů unikátnost nekončí. V pasáži Paláce vzniká gourmet místo, které potěší všechny labužníky a ty, kteří mají rádi kvalitní potraviny. “Myšlenka vytvořit ucelený koncept na téma gastronomie se setkává s velkým ohlasem jak ze strany těch, kteří v Paláci Dlouhá kupují byty, tak ze strany samotných nájemců”, doplňuje Mančíková. Dvanáct obchodních prostor se tak postupně zaplňuje nájemci nabízejících kvalitní potraviny.

 www.palacdlouha.eu

www.fimgroup.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *