Pěkně od podlahy aneb jak správně vytírat

Domov jako ze škatulky je naší vizitkou. Alespoň jednou týdně je potřeba setřít prach a vytřít podlahu. To samozřejmě není žádná věda, ale natáhnout gumové rukavice a strávit v pokleku s hadrem v ruce následující půl hodinu není zrovna lákavá představa. Ideálním pomocníkem vám bude rotační mop, díky kterému nebudete muset udělat ani jeden pohyb navíc.

Jednou z častých chyb při vytírání může být například používání příliš mokrého mopu – jezírko v pokoji špínu neodstraní a není dobré pro vaši podlahu. Raději mop ještě jednou vyždímejte a nepoužívejte příliš mycího prostředku.

Třásňový mop Vileda Easy Wring and Clean, splňuje všechny požadavky i pro ty nejnáročnější z vás. Díky ultra praktickému pedálu, který je navíc vyroben z recyklovaného plastu, nebudete muset svůj hřbet už nikdy při vytírání ohýbat! Rovněž je ideálním pomocníkem také pro seniory, kterým pohyb již přece jen dělá problémy.

Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean vyždímá mop do poslední kapky za vás. Optimální savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody, nemusíte se tedy obávat jezírka okolo.

Třásňový mop Easy Wring and Clean je vhodný na všechny typy podlah a ve vašem hypermarketu/hobby marketu jej seženete za cenu od 849,-Kč.

Hero

Více informací o produktu:

http://www.vileda.cz/cs/produkty/mopy-a-kyble/easy-wring-and-clean-easy-mocio-set/

www.vileda.cz

A jak správně podlahu vytírat? 

Dřevo – olejované dřevěné podlahy mohou být citlivé na působení vody a mycích prostředků. Mop vždy dobře vyždímejte a používejte střídmé množství jemného mýdla, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody. Parkety a lakované dřevěné podlahy také vždy umývejte dobře vyždímaným mopem se střídmým množstvím jemného mýdla, tj. přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.

Dlažba – nepoužívejte silné čisticí prostředky, které by mohly rozpustit výplň spár a zničit podlahu. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně jeden uzávěr (10ml) na litr vody.

Vinyl, laminát a linoleum – voda nesmí být příliš horká. Používejte dobře vyždímaný mop s jemným mýdlem, přibližně půl uzávěru (5ml) na litr vody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *