Písmena jako designový prvek

Světovým trendem mezi interiérovými doplňky se v poslední době stala písmena. Že nevíte, jak si takové písmeno v interiéru představit? Zkuste se podívat na písmenka od české firmy Typoland, která se na písmenka zaměřujeme jako jedna z prvních u nás. Na trh uvedla bytové doplňky ve tvaru písmen, a kromě dovozu je i vyrábí.
Písmena v interiéru mají jako správné doplňky moc vtisknout vašemu domovu, kancelářičitřeba automobilu patřičné kouzlo, šarm a vtip. Navíc nejde jen o skvělý designový doplněk, ale také o význam, který se za každým písmenem schovává. Může jím být jméno obyvatele bytu, název vaší oblíbené kapely a mnoho dalších.
Opravdová legrace však začíná tam, kde se z písmen tvoří celá slova, pak může na vaší pohovce čekat název vašeho zamilovaného filmu, písničky, nebo pěkný vzkaz pro hosty čipřímo pro vás. Polštářky od české značky Typoland pak mohou oslnit celou svou krásou, a je už jen na individuální fantazii, jak s písmeny zakouzlí.
Nemusí zůstat u pohovky, polštáře od Typolandu jsou měkké a navíc s hypoalergenní náplní, hodí se tedy například i do vaší ložnice nebo k zútulnění vaší kuchyně či jakéhokoliv jiného kouta vašeho bytu. Vybrat si můžete mezi písmeny látkovými a písmeny plyšovými, přičemž v obou variantách Typoland nabízí kompletní abecedu.
Kromě výroby písmen polštářkových, Typoland také dováží nafukovací balónky ve tvaru písmen a čísel. Nafukovací písmena a číslarůzných velikostí pak oživí každou rodinnou nebo firemní oslavu. Na takových akcích nafukovací balónky rozhodně nesmí chybět, a balónky ve tvaru písmen čičísel tak nabízí ideální volbu a nespočetné množství originálních použití.

www.typoland.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *