Podlahy do hotelového pokoje tlumí kročejový hluk

Návštěvníky hotelů trápí nejvíce nadměrná hlučnost z okolních pokojů. Pokud jste vlastníkem hotelu nebo jeho provozovatelem, můžete tuto hlučnost snížit o několik decibelů, a to výběrem vhodné podlahy. Uveďme si, jakou podlahu položit do hotelového pokoje!

Vinylová podlaha je nenáročná na údržbu

V hotelích se můžete setkat s jedním moderním typem podlahové krytiny: s vinylovými podlahami. Na rozdíl od koberců se snadno čistí, nejsou náročné na údržbu a snižují náklady na úklid. Nepotřebujete na ně žádné čisticí stroje ani speciální přípravky. Zkuste na podlahu instalovat vinylovou podlahu, která se skládá z PVC a skelného vlákna. Prozradíme vám, jaké jsou výhody této podlahy.

Výhody vinylových podlah

Vinylové podlahy jsou odolné proti poškození a opotřebení. Nevadí jim nadměrná vlhkost v koupelně ani vylité pití. Tento typ podlahy má výborné zvukově izolační vlastnosti a lidé pod hotelovým pokojem s touto podlahou nebudou slyšet kročejový hluk. Příjemně se po ní chodí i bosýma nohama a v případě potřeby můžete poškozený dílec nebo lamelu vyměnit za novou.

Vinylová podlaha Tatra Thermofix

Do hotelového pokoje instalujte vinylovou podlahu Fatra Thermofix, kterou seženete v dílcích. Hodí se nejen do pokojů, ale i konferenční místnosti, zázemí pro zaměstnance, kanceláře, prádelny nebo restaurace. Položit ji můžete také na podlahové topení, neboť dobře udržuje teplo. Vinylové podlaze nevadí chůze na podpatcích, drápky domácích mazlíčků ani kolečkové židle. Jednotlivé dezény můžete mezi sebou vzájemně kombinovat.

PVC podlahy s dostatečnou zátěží

Pokud nechcete do podlahy příliš investovat, levnější variantou jsou PVC podlahy. Tato synteticky vyráběná podlaha se prodává v metrážových rolích a dělí se podle zátěže do několika kategorií. Do hotelového pokoje se hodí bytové PVC se zátěží 31. Má dostatečnou nášlapnou vrstvu a zakoupíte ho v dekoru dřeva, kamene a keramické dlažby.

PVC podlahy Beauflor

Prověřeným výrobcem PVC podlah je Beauflor, který přináší kolekce s bytovou zátěží i do komerčních prostor. Nášlapná vrstva je od 0,4 do 0,6 mm. Do hotelového pokoje je vhodná kolekce Centaur v imitaci dřevěných a barevných podlah v šíři 2, 3 a 4 metry. Tato podlahová krytina je vysoce odolná a má hladký povrch bez protiskluzového filmu.

Podlahové krytiny do hotelového pokoje jsou odolné, tlumí hluk a dodají místnosti exkluzivní vzhled. Jestliže zvažujete rekonstrukci pokojů, vzpomeňte si na výrobce Fatra a Beauflor. Ti jsou zárukou toho, že budete s výsledkem a užitnými vlastnosti podlahových krytin maximálně spokojeni!

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *