Pohodlně a příjemně i v koupelně

Každý člověk má své sny. U někoho je to představa sportovního vozu, někdo by chtěl cestovat po světě… Ale snad úplně každý člověk sní o bydlení, které si vybuduje a zařídí zcela podle svých představ. Vedle obytných místností je neméně důležitá i koupelna, ve které trávíme mnoho času. Nejedná se pouze o úpravu našeho zevnějšku, ale i o relaxaci celého těla. Je zapotřebí, abychom se v koupelně cítili pohodlně a příjemně.

Povrchová úprava

Standardně firma Krajcar vyrábí lakované skříňky v praktickém pololesku. Velmi často ale zákazníci požadují výrobu v moderním vysokém lesku anebo naopak v matu. Samozřejmě i tady jsme připraveni podléhat moderním trendům a takto poptávané skříňky dodáme přesně podle zákazníkova zadání, aby tak dokonale doladily interiér koupelny.

Barevné provedení

Vizuálně teplejší variantou jsou skříňky, které nabízíme v 18-ti dřevodekorech. Jednou variantou je výběr provedení celé skříňky v jednom „dřevě“. Další variantou je kombinace korpusu v dřevodekoru s dvířky s lakovanou variantou (ať bílou, či 190-ti odstínech RAL). Tyto kombinace si můžete vyzkoušet na stránkách www.krajcar.cz. Je to zábavné a přitom inspirující.

Nábytek na míru

Naše standardní nabídka pokrývá cca 850 základních typů skříněk do koupelny. Pokud je koupelna limitována tvarem nebo velikostí a je zapotřebí upravit některý rozměr na skříňce, i tady se umíme přizpůsobit a nábytek vyrobíme přesně podle Vašich požadavků. Při zpracování návrhů atypického nábytku se snažíme pomoci radami z nabytých mnohaletých zkušeností. Nábytek by neměl být pouze designový, důležitá je rovněž i jeho funkčnost a plnohodnotná užitkovost.

Kam s pračkou?

Každý z nás řeší problém, kam umístit pračku, případně i sušičku. V nabídce máme moduly pro tyto spotřebiče, které řeší každý využitelný prostor. Všechny základní skříňky lze vyrobit v různých rozměrech. Boční vysoká skříňka u této řady má ve spodní části velký výsuvný koš na špinavé prádlo, který uspokojí i početnou rodinu.

Český výrobek

Naprosto všechny skříňky Krajcar jsou našimi pracovníky navrženy a vyrobeny v České republice, v provozovně ve Valašském Meziříčí. Systém výroby podléhá přísným pravidlům, máme zavedenu násobenou kontrolu každého procesu.

www.krajcar.cz

Sdílet tento příspěvek na

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *