Pohodlně a příjemně i v koupelně

Každý člověk má své sny. U někoho je to představa sportovního vozu, někdo by chtěl cestovat po světě… Ale snad úplně každý člověk sní o bydlení, které si vybuduje a zařídí zcela podle svých představ. Vedle obytných místností je neméně důležitá i koupelna, ve které trávíme mnoho času. Nejedná se pouze o úpravu našeho zevnějšku, ale i o relaxaci celého těla. Je zapotřebí, abychom se v koupelně cítili pohodlně a příjemně.

Povrchová úprava

Standardně firma Krajcar vyrábí lakované skříňky v praktickém pololesku. Velmi často ale zákazníci požadují výrobu v moderním vysokém lesku anebo naopak v matu. Samozřejmě i tady jsme připraveni podléhat moderním trendům a takto poptávané skříňky dodáme přesně podle zákazníkova zadání, aby tak dokonale doladily interiér koupelny.

Barevné provedení

Vizuálně teplejší variantou jsou skříňky, které nabízíme v 18-ti dřevodekorech. Jednou variantou je výběr provedení celé skříňky v jednom „dřevě“. Další variantou je kombinace korpusu v dřevodekoru s dvířky s lakovanou variantou (ať bílou, či 190-ti odstínech RAL). Tyto kombinace si můžete vyzkoušet na stránkách www.krajcar.cz. Je to zábavné a přitom inspirující.

Nábytek na míru

Naše standardní nabídka pokrývá cca 850 základních typů skříněk do koupelny. Pokud je koupelna limitována tvarem nebo velikostí a je zapotřebí upravit některý rozměr na skříňce, i tady se umíme přizpůsobit a nábytek vyrobíme přesně podle Vašich požadavků. Při zpracování návrhů atypického nábytku se snažíme pomoci radami z nabytých mnohaletých zkušeností. Nábytek by neměl být pouze designový, důležitá je rovněž i jeho funkčnost a plnohodnotná užitkovost.

Kam s pračkou?

Každý z nás řeší problém, kam umístit pračku, případně i sušičku. V nabídce máme moduly pro tyto spotřebiče, které řeší každý využitelný prostor. Všechny základní skříňky lze vyrobit v různých rozměrech. Boční vysoká skříňka u této řady má ve spodní části velký výsuvný koš na špinavé prádlo, který uspokojí i početnou rodinu.

Český výrobek

Naprosto všechny skříňky Krajcar jsou našimi pracovníky navrženy a vyrobeny v České republice, v provozovně ve Valašském Meziříčí. Systém výroby podléhá přísným pravidlům, máme zavedenu násobenou kontrolu každého procesu.

www.krajcar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *