Postavte si bydlení na míru!

Toužíte-li po rodinném domku v blízkosti Prahy, například v Unhošti, Velvarech, Dolních Jirčanech nebo v Dolní Kamenici u Velvar, bude pro vás tím správným partnerem společnost JUNG.CZ.
Díky zkušenostem získaným za téměř šestnáct let existence na českém trhu své zákazníky přesvědčivě oslovuje zejména individuálním přístupem k jejich současným i budoucích potřebám, s ohledem na naplnění jejich přání a požadavků. Komplexní služby firma zajišťuje v rámci minimálních nákladů.
Pro projekty JUNG.CZ je kromě blízkosti hlavního města charakteristická také snadno dostupná občanská vybavenost, zahrada a příroda za okny, a – v první řadě – vysoký uživatelský standard bydlení za přijatelnou cenu. Pouhých 30 minut trvá, než se autem dostanete z místa do Prahy, snadné je i spojení s metropolí hromadnou dopravou. Lokality jsou vybaveny potřebnou infrastrukturou v podobě státní správy, škol a školek, obchodů i zdravotnických služeb. Všude je možnost sportovního a kulturního vyžití, okolní krajina nabízí spoustu krás. V blízkosti Unhoště je to CHKO Křivoklátsko, na dohled Velvar leží zase hora Říp, zdejší mírně zvlněná krajina je navíc vhodná pro cykloruristiku a běžky.
Držitel certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001 využívá při stavebním procesu materiály a práce od prověřených dodavatelů, domy jsou z kvalitního zdicího materiálu YTONG zatepleného polystyrenem. V podkroví mohou časem vzniknout s pomocí sádrokartonu až dvě samostatné místnosti, v závislosti na velikosti domu a aktuálním počtu členů rodiny.


Postupná výstavba umožňuje vysokou variabilitu dispozic a vlastní výběr zařizovacích předmětů, tedy respektování individuální potřeb konkrétních zákazníků. Klientské změny lze konzultovat s architektem. Lokality jsou typické dvojdomky s předzahrádkou a zahradou za domem: poloveřejný prostor umožňuje kontakt se sousedy, zadních partie pozemku pak nabízejí obyvatelům dostatečné soukromí.
Více na Jung

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *