Power plate

Americká společnost Power Plate je průkopníkem a lídrem v produktech Vibration Training již přes dvacet let. Dodává kvalitní stroje do stovek zemí po celém světě a stala se nepřehlédnutelným fenoménem.

Power Plate je cvičební stroj, využívající zdokonalenou formu vibrací. Trojrozměrná vibrační technologie, na níž je princip Power Plate založen, umožňuje trénovat rychleji, dosáhnout lepších výsledků a rychlejší regenerace.

Power Plate stimuluje přirozené reflexy, zvyšuje svalovou aktivaci a podporuje krevní oběh. Vibrace vyvolávají rychlejší stahování svalů, díky tomu zapojí daleko více svalových vláken a tkání, navíc v mnohem kratším čase než při normálním tréninku. Zintenzivňuje jakýkoliv pohyb, ať už jednoduchý cvik nebo komplexní, proto se tréninková jednotka zkracuje pouze na 20 až 30 minut. Produkty značky Power Plate obdržely Evropskou certifikaci Class II. A MDD. Jde o jedno z mála lékařských tréninkových zařízení, kterým byla tato certifikace udělena.

Power Plate MY7 je vlajková loď v produktové řadě Power Plate. Lze ho využít na efektivní domácí trénink, ale i do hotelových fitness, wellness center, golfových rezortů, rehabilitačních center, kanceláří a malých fitness studií. Jeho velký dotykový displej obsahuje integrovaný počítač a nabízí přes 250 programů, 1000 jednotlivých cviků v podobě videí a něco přes milion možných kombinací. Software Power Plate nabízí videa v trvání 3, 8 a 15 minut, kde jednoduše ukazuje správné provedení cviků během celého tréninku. V Power Plate MY7 jsou pevně zabudovaná vektorová lana ProMotion, jež zvyšují efektivitu tréninku.

Stroj umožňuje posilování a cvičení s nízkým rizikem zranění úponů a svalových zranění. Přednosti, jimiž disponuje, zaujmou nejen profesionální sportovce a milovníky fitness, ale i individuální uživatele. Mezi hlavní benefity patří: redukce hmotnosti, rehabilitace, zvýšení svalové síly, výbušnosti a odrazových schopností, zlepšení flexibility, mobility, koordinace a rovnováhy, zotavení a regenerace, zvýšení hustoty kostní tkáně, zvýšení cirkulace krve a podpora kardiovaskulárního systému, podpora nervosvalových vláken. Dále rovněž zmírňuje symptomy a doporučuje se jako podpora léčby pacientů s Parkinsonovou nemocí, roztroušenou sklerózou, dětskou mozkovou obrnou nebo osteoporózou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *