Představujeme skandinávský vintage styl.

Přemýšlíte nad změnou Vašeho interiéru? Co takhle vyzkoušet skandinávský vintage styl, který se vyznačuje propojením romantického venkova s moderním životním stylem?

Obliba vintage stylu u nás v posledních letech roste. Interiéry zařízené v tomto stylu působí útulným a zabydleným dojmem a je z nich cítit náklonnost ke starým časům. Osloví tedy především milovníky romantiky, venkova a dávných dob, ale nejen je.

Bytové doplňky ve skandinávském vintage stylu se vyznačují praktičností a současně elegancí. Barevný základ tvoří neutrální barvy jako šedá, hnědá, béžová a vzory inspirované přírodou jsou ve velice příjemných barvách jako růžová, modrá, mint…, ale najdete zde i jiné krásné barvy. Vše lze mezi sebou báječně kombinovat. Z materiálů se používá především dřevo, kov a sklo. Výrobky ve vintage stylu můžete vybavit celou svou domácnost od kuchyně přes obývací pokoj, ložnici, dětský pokoj po koupelnu nebo předsíň. Hodí se jak do bytu či domu, tak na chalupu.

Kouzelné bytové doplňky a dekorace a také nábytek do kuchyně a jídelny budou krásnou ozdobou Vaší domácnosti. V jídelně se bude skvěle vyjímat starý stůl a židle, v kuchyni zase porcelán jako z dob našich babiček. Své místo určitě najde i dřevěná police na talíře s výraznou patinou.

Moderně zařízenému obývacímu pokoji bude slušet konferenční stolek ve vintage stylu nebo třeba houpací křeslo. Úžasnou dekorací jsou také svícny s výraznou patinou a imitací rzi nebo zahradní lucerny, které budou skvělou ozdobou jak venku, tak i v interiéru.

Bytové doplňky hrají u vintage stylu důležitou roli. Díky nim získá Váš interiér to pravé kouzlo domova. Vyrábějí se tak, aby působily starodávným dojmem. Často se používá patinování, kdy drobné nedokonalosti nejsou na škodu, spíš naopak.

Nábytek také působí jakoby opotřebovaným dojmem. A právě v tom je jeho kouzlo. Dýchne z něho na Vás venkovská romantika.

Staré kousky rozhodně mají svůj půvab. Stačí je do interiéru správně zakomponovat a budete mile překvapeni.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *