Projektová dokumentace ZDARMA + příspěvek 20.000 Kč na přípravu stavby

Připravujete se na stavbu rodinného domu? Pak už jistě víte, že vás čeká celá řada zásadních rozhodnutí. Budete řešit výběr stavebních materiálů a technologií, energetickou náročnost budoucího domu, cenu stavby a desítky dalších aspektů… Nejčastějším dilema bývá to, zda postavit dřevostavbu, nebo cihlový dům. Obě z možností mají své výhody. Ale existuje jeden stavební systém, který spojuje výhody obou z nich.  Jedná se o montované domy z keramického betonu od Dům jedním tahem (DJT). Ty se vyznačují rychlostí výstavby, dlouhou životností, skvělými tepelněizolačními vlastnostmi a navíc i příznivou cenu. Zákazníci DJT získají navíc k objednávce domu kompletní projektovou dokumentaci ZDARMA a příspěvek 20.000 Kč na přípravu stavby.

Typový projekt

V katalogu Dům jedním tahem (DJT)  najdete více než dvě desítky typových projektů, které vznikaly ve spolupráci s renomovanými projektanty. Všechny  byly prověřeny stovkami staveb, a proto může DJT garantovat jejich kvalitu. Díky tomu, že typové projekty DJT vznikaly na základě nejčastějších požadavků zákazníků, není zpravidla potřeba v projektu provádět žádné změny. Pokud ale přeci jen zákazníci narazí na něco, co by chtěli v projektu přizpůsobit svým představám, je možné projekt upravit. K nejčastějším úpravám typového projektu patří posunutí oken, příček nebo zrcadlové otočení dispozice domu.

Úspora 62.350 Kč

Typový projekt včetně řemesel, v rozsahu pro stavební povolení v hodnotě 42.350 Kč získají zákazníci DJT zcela zdarma. Zpoplatněny jsou jen případné individuální úpravy. V rámci mimořádné nabídky nabízí DJT nyní také příspěvek na přípravu stavby ve výši 20.000 Kč včetně DPH při objednávce domu ve fázi „Dům k dokončení“, který lze využít na přípravu projektu osazení domu na pozemek, vyřízení ohlášení stavby apod.

Hlavní výhody stavebního systému DJT

Domy jedním tahem jsou vlastně taková velká stavebnice. Montují se z velkoplošných dílců vyrobených z keramického betonu (LiaporBetonu), které se pečlivě připravují ve výrobě. Na stavbě se pak už jen během 2-4 dnů na připravené základové desce sestaví. Právě v rychlosti výstavby konkurují Domy jedním tahem dřevostavbám. Tento jedinečný materiál se také vyznačuje výbornými tepelnými i akustickými izolačními vlastnostmi. Stavebnicová technologie výstavby navíc zahrnuje minimum mokrých procesů, takže dům nemusí stát přes zimu a lze se do něj nastěhovat ihned po jeho dokončení. Tady ale podobnosti s dřevostavbou končí. Díky keramickému betonu garantují Domy jedním tahem odolnost, dlouhověkost a příjemné vnitřní klima podobně jako cihlové domy.

Snadnější dostavba svépomocí

Dům jedním tahem si můžete nechat postavit do fáze hrubé stavby (2-4 stavební dny), nebo jako „dům k dokončení“ (do 2 měsíců). Proto je DJT ideálním základem pro všechny, kteří chtějí alespoň část výstavby řešit vlastními silami.  Dokončení domu je díky přípravě pro rozvody uvnitř dílců mnohem jednodušší a rychlejší než u domů z tvárnic! Ve stěnách je již z výroby připraveno vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci i prostupy a drážky pro rozvody vody a plynu. Odpadá tak pracné sekání drážek! Výraznou úsporu času i peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít jen sádrovou stěrku.

Dům lze kompletně dokončit a obydlet již za 6 měsíců od zahájení výstavby.

Další informace najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *