Rekonstruujete byt? Máme pro vás tipy, na co se zaměřit

Jste aktuálně v situaci, kdy vám váš starý vzhled interiéru již nevyhovuje, a rozhodli jste se pro jeho rekonstrukci? Ta rozhodně nemusí být nic složitého, zvláště pokud ji zadáte architektovi a specializované firmě. Samozřejmě ideální je zaměřit se na byt jako celek, a začít hned první místností, kterou jsou předsíně. Předsíň je totiž vstupní brána do interiéru , a tak by rozhodně měla udělat dojem. A to nejenom na vás, ale samozřejmě i na vaše hosty, kteří přijdou na návštěvu, a budou právě váš byt obdivovat a samozřejmě také chválit.

Nezapomeňte na případné lepší zateplení

V souvislosti s rekonstrukcemi je ideální zaměřit se i na lepší izolační vlastnosti daného domu, nebo bytu. Zvláště v případě, že máte ještě stará dřevěná okna, by měla být prioritou jejich celková výměna. Výrazně vám totiž můžou pomoci v tom, aby vám již neutíkalo teplo ven, a tak hlavně v topné sezoně výrazně ušetříte. Ideální je samozřejmě zvolit profil Salamandr, který má  výjimečné hodnoty , a to nejenom ty izolační, ale také kvalitativní. V tomto ohledu se jedná o tu nejlepší volbu, a to s ohledem na pevnost, životnost, odolnost, ale také barevnou stálost. Rozhodně si buďte jisti, že je to investice do něho správnou cestou.

Tip: Čištění fasád od společnosti AXIOM REAL

Zvelebte svůj obývací pokoj

Centrální místností často bývá pokoj obývací, a tak právě jemu je věnováno také nejvíce času při celkové rekonstrukci. Na řadu mohou přijít podlahy, nábytek, ale také stěny. Ty mohou být obloženy dřevem, nebo do nich mohou být umístěny třeba biokrby. Ty mají velmi  jednoduché zabudování , a rázem tak váš interiér získá ojedinělý vzhled, i nádech. A jakmile v daném biokrbu poprvé zatopíte, můžete se nechat unášet nádherně mihotajícími plamínky, které vás okouzlí. Navíc se nemusíte bát žádných zplodin nebo spalin, jelikož technologie hoření je dokonale čistá, a tak je možné použití i v panelových a bytových domech.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *