Revoluční regulátor LIC–1 zkrotí světlo podle vašeho rozkazu

Společnost ELKO EP uvedla na trh automatický regulátor intenzity osvětlení, který je možné použít pro jakýkoli světelný zdroj.

Regulátor  LIC-1  je  určen pro automatickou regulaci intenzity osvětlení v místnosti. Externí senzor snímá intenzitu světla a podle hodnoty, kterou si nastavíte, snižuje nebo zvyšuje jas osvětlení. Automatický regulátor dokáže stmívat  jakýkoli  světelný  zdroj – LED žárovky,

ESL – stmívatelné úsporné žárovky, R – induktivní, L – odporové nebo žárovky s C -kapacitní zátěží.

K  regulátoru  je možné připojit tlačítka s až 50 doutnavkami a automatická regulace  se dá případně zablokovat pomocí externího signálu. Jeho napájecí napětí  je  230V  AC.   LIC-1  disponuje  několika  provozními  režimy: 1 – vypnuto,  2 – automatická regulace, 3 – úklid (maximální úroveň osvětlení), 4  – nastavení minimálního jasu osvětlení a 5 – nastavení požadované úrovně osvětlení.

Univerzální  regulátor  intenzity  osvětlení  přizpůsobuje  jas  žárovky na požadovanou  úroveň  osvětlení  v  místnosti  autonomně.  Nikdy  už  se tak nestane,  že  někde  svítíte  zbytečně nebo příliš intenzivně a utíkají vám náklady  na  energie  –  úspora  může dosáhnout až 50 % nákladů. Navíc se o ovládání osvětlení nemusíte vůbec starat.

Představte  si  třeba  restauraci, kde potřebujete udržet konstantní úroveň osvětlení,  například  50  luxů.  Za slunečného dne se intenzita venkovního světla  zvyšuje  a regulátor automaticky sníží jas žárovek. Jakmile se však počasí  zhorší  nebo  se  začne  stmívat,  jas  žárovky  se  opět  zvýší na požadovanou úroveň.

LIC-1  je vhodný také pro kanceláře, výrobní prostory a místnosti veřejného charakteru.  Samotný  regulátor se montuje do rozvaděče, čidlo, které snímá intenzitu světla v místnosti, se instaluje do stropu, na stěnu nebo na jiné místo kde není ovlivňované dalším světelným zdrojem.

Více informací a cenu produktu najdete zde:

http://eshop.elkoep.cz/lic-1—detail-1UX0000101.aspx


	

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *