RF sety – první krok k chytré domácnosti

Holešov, 23. 10. 2013 – společnost ELKO EP, lídr v oblasti chytrých elektroinstalací nabízí speciální RF sety, které usnadňují vytvoření skutečně chytré domácnosti.

V produktové nabídce firmy ELKO EP je nyní několik základních i multifunkčních RF setů, které mohou doslova nastartovat chytrou domácnost. Jejich přidanou hodnotou je totiž to, že jsou součástí systému. Jsou dílčím řešením, ke kterému je možné později pořídit další prvky a komponenty, podle požadavků a možností. Obrovskou výhodou je možnost ovládání setů pomocí chytrého telefonu, jedním ovladačem ovládáte celý systém. Začít je možné například spínáním či stmíváním osvětlení a později se přidá topení, garážová vrata, ventilátor, žaluzie či jiný elektrický spotřebič v domě nebo bytě.

Součástí několika základních RF Setů jsou bezdrátové stmívané nebo spínané zásuvky, jejichž předností je jednoduchá montáž, kterou uživatel zvládne svépomocí. Tyto RF sety jsou vhodné třeba pro spínání ventilátoru, časování světla při odchodu z pokoje, stmívání lampy, nebo spínání přímotopu.

V e shopu ELKO EP je nyní několik RF setů se slevou 15 %

Stmívací aktor s jedním programem a univerzálním vysílačem RFIM-20B RFSET-DIM2-Z1, roletový aktor, s univerzálním vysílačem RFIM-20B – RFSET-JIM2-Z1, spínací aktor, stmívací aktor s nástěnným 2 tlačítkovým ovladačem a klíčenkou – RFSET-SDWK-Z1, spínací aktor se 6 funkcemi a univerzálním 4 kanálovým vysílačem – RFSET-SIM4-F1, aktor s analogovým výstupem, sedmi programy a klíčenkou – RFSET-DCK-F1 a stmívací aktor se sedmi programy, univerzálním 4 kanálovým vysílačem – RFSET-DIM4-F1.

Společnost ELKO EP je jedním z nejvýznamnějších evropských hráčů v oboru elektroinstalací. Sortiment společnosti prošel dynamickým vývojem, od prosté výroby klasických elektronických modulových přístrojů, přes vývoj a realizaci bezdrátového řešení až k sofistikovanému systému inteligentní elektroinstalace včetně řízení multimédií v celém domě. V roce 2011 dosáhlo ELKO EP tržby ve výši 341 milionů korun. V roce 2012 se stalo Firmou roku ve Zlínském kraji.

Informace o společnosti ELKO EP www.elkoep.cz , vše o produktu iNELS je na www.inels.cz  nebo na  https://www.facebook.com/#!/iNELSJednouNohouDoma

RFSET-SDWK-Z1RFSET-JIM2-Z1RFSET-DIM4-F1RFSET-DIM2-Z1RFSET-DCK-F1

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *