Roomba e5 – chytrý pomocník, který uklidí za vás

Málokdo dnes chce trávit dlouhé hodiny úklidem. Díky technologickému pokroku už ale nemusíte – chytří pomocníci si s úklidem poradí za vás. Stačí stisknout tlačítko a máte hotovo. Představujeme vám Roombu e5, nejnovější robotický vysavač značky iRobot!

Společnost iRobot je světovou špičkou ve vývoji domácích, vojenských i průmyslových robotů, proto si můžete být jisti, že i nejnovější přírůstek do robotí rodinky opravdu stojí za to!

Roomba e5 si poradí s jakýmkoliv typem tvrdých podlah i koberců, a to až do celkové plochy 100 m2. Vylepšený třístupňový čisticí systém AeroForce s gumovými kartáči navíc uklidí ještě větší nečistoty než dříve. S inteligentní navigací iAdapt Roomba e5 monitoruje prostor pomocí desítek senzorů a inteligentně reaguje na tvar místnosti. Navigace vede robota napříč celým prostorem, podél stěn i okolo nábytku tak, aby byl úklid perfektní.

Alergiky či majitele domácích mazlíčků potěší filtr AeroForce®, který dokáže zachytit i velmi jemné prachové částice a alergeny. Roomba e5 při vysávání nevíří prach, takže ani při vysávání ve vaší přítomnosti se nemusíte bát alergických reakcí.

Úklid vašeho domu nebo bytu si navíc můžete spustit či naplánovat odkudkoli s mobilní aplikací iRobot HOME. Ani váš dohled robot nepotřebuje – s chytrými senzory se vyhne pádu ze schodů a poradí si i s vyvýšeninami 1,5 cm. Můžete se tak vždy vracet do čerstvě uklizeného domova a věnovat se věcem, které vás skutečně baví.

I samotná údržba robota je velmi jednoduchá. Robot vás v aplikaci sám upozorní, kdy je třeba vysypat koš, vyčistit kartáče nebo další části robota. Celá aplikace navíc mluví česky a najdete v ní i instruktáž, jak údržbu provést. Zjistěte více o robotických vysavačích na webu www.irobot.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *