Říjnový veletrh FOR INTERIOR představí novinky v nábytkářském odvětví

Pro nábytkářský obor je klíčovou událostí veletrh FOR INTERIOR, který se bude konat od 1. do 4. října 2020 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA. Nejvýznamnější výrobci, designéři a profesionálové tohoto odvětví představí novinky a trendy světa nábytku, interiérů a bytových doplňků. Návštěvníci se mohou těšit na oblíbenou Zónu spánku i soutěž Nábytek roku. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Pokračovat ve čtení “Říjnový veletrh FOR INTERIOR představí novinky v nábytkářském odvětví”

Pokládka plovoucí podlahy je skvělou volbou pro váš domov

Zvažujete-li pokládku podlahy, velmi pravděpodobně bude mezi zvažovanými možnostmi  plovoucí podlaha, která je perfektní volbou. Když si odmyslíte autentickou krásu masivního dřeva, uznáte, že i plovoucí podlaha může stoprocentně splnit roli kvalitní podlahové krytiny, ať už je z dřevěných parket, lamina či vinylu. Ještě stále váháte? Nechte se přesvědčit. Pokračovat ve čtení “Pokládka plovoucí podlahy je skvělou volbou pro váš domov”

Luxusní úložné systémy

Oblečení, boty, knihy, hračky a mnoho dalšího potřebuje většina z nás přehledně a účelně uložit. Volně stojící skříně, komody a police poslouží, elegantnějším řešením jsou ale úložné systémy na míru – ty využijí každý milimetr prostoru účelně a efektivně. Navíc jde často o designové kousky, které váš obývák, ložnici či koupelnu oživí. Pokračovat ve čtení “Luxusní úložné systémy”