Infratopení Wellina nejen v dřevostavbě

O tom, že moderní infratopení  lze použít i v ekologických stavbách se přesvědčila čtyřčlenná rodina pana Oulického. Před rokem opustila stísněný prostor panelákového bytu, aby naplnila svůj sen o bydlení v moderním rodinném domě. Od bydlení, které by splývalo s přírodou, a zejména splňovalo nízkou energetickou náročnost si hodně slibovali. Pokračovat ve čtení “Infratopení Wellina nejen v dřevostavbě”

Útulný domov udělá BAMBOPOL, kouzlo přírodní podlahy

Při rozhodování o pořízení a výběru podlahy do domu je dobré pamatovat na to, že tak jako pro dům je nejlepší, když je postaven na dobrém základě, platí i pro interiér domu, že základem pro dobrý interiér je dobrá podlaha.
To znamená podlaha, která dlouho vydrží a dobře slouží nohám, které po ní – doma většinou neobuté – chodí. Pokračovat ve čtení “Útulný domov udělá BAMBOPOL, kouzlo přírodní podlahy”

Vinotéka jako prvotřídní sklípek

Klimatizované skříně mohou být jednozónové, dvouzónové, třízónové nebo vícezónové. V Jednozónové skříňi je klima sklípku jako ve sklípku a je pokaždé po ruce při teplotě vnějšího prostředí v rozmezí od 0°C do 35°C. Dává vínu ochranu v naprosté temnotě, díky které bude moci během let dozrávat k plnému aroma a harmonické chuti. Pokračovat ve čtení “Vinotéka jako prvotřídní sklípek”

Nejen o tom co umí chytrá elektroinstalace iNELS s Jiřím Konečným, majitelem firmy ELKO EP, s.r.o.

• Obklopuje nás stále větší množství moderních elektronických zařízení. Můžete, jako majitel jedné z předních firem v oblasti chytrých elektroinstalací na českém trhu zhodnotit, jak to ovlivňuje vnímání těchto technologií lidmi? Pokračovat ve čtení “Nejen o tom co umí chytrá elektroinstalace iNELS s Jiřím Konečným, majitelem firmy ELKO EP, s.r.o.”

OD DOBRÉ PODLAHY ZAČÍNÁ DOBRÝ INTERIÉR

Zdravý a zároveň moderní trend bydlení v dnešní době směřuje zpět k osvědčeným přirozeným materiálům. Víme, že navzdory všemu technickému pokroku, jsme na přírodě závislí a je nám dobře při spočinutí v široké náruči její pohostinnosti. V tomto smyslu nám jdou vstříc do našich domovů bambusové podlahy BAMBOPOL. Pokračovat ve čtení “OD DOBRÉ PODLAHY ZAČÍNÁ DOBRÝ INTERIÉR”