Zlepšení vzhledu a vlastností. Co je přesně kašírování?

Foto: RENOL CZ

Kašírování je technologie, pomocí které je možné spojit několik vrstev stejných i odlišných materiálů dohromady. Díky tomu si můžeme na své zahrady pořídit plastový plot, který vypadá jako dřevěný, protože je opatřený speciální fólií. Díky kašírování se mění i vzhled okenních profilů, palubek a celé řady dalších produktů.

Pokračovat ve čtení “Zlepšení vzhledu a vlastností. Co je přesně kašírování?”

Co byste měli vědět, než se pustíte do výměny oken?

Interiérové dveře

Jestli uvažujte o nových plastových oknech, je nejlépe vsadit na zkušené profesionály. Úsilí kamarádů odvedle, kteří to “sfouknou za pár korun”, většinou přinášejí hořké zklamání, které zakusíte ihned nebo již po první zimě. Jak ale poznáte kvalitního dodavatele? I zde platí, že je dobré oslovit firmu, která má v oboru tradici, reálně funguje a je schopna se prezentovat realizovanými projekty. Slušná firma vám také předloží i všechny potřebné certifikáty kvality. Výhodou je také, když firma není jen překupníkem oken, ale plastová okna přímo vyrábí. Pokračovat ve čtení “Co byste měli vědět, než se pustíte do výměny oken?”

Vrata SPU 67 s přerušenými tepelnými mosty zabraňují úniku energie

Hörmann_nová průmyslová vrata SPU 67

Zdroje energie se stále zmenšují, a proto se náklady na vytápění ustavičně zvyšují. Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, proto přichází na trh s unikátními průmyslovými vraty SPU 67 s přerušenými tepelnými mosty. Pokračovat ve čtení “Vrata SPU 67 s přerušenými tepelnými mosty zabraňují úniku energie”

Když je nahoře málo místa

Na každoročním brněnském stavebním veletrhu IBF, který se konal ve dnech 24. – 28. 4. 2012, vystavila své výrobky i společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, dveří, zárubní a nakládací techniky. Jedním ze zajímavých a dlouho očekávaných produktů byla boční sekční vrata HST, jež představují efektivní řešení pro otvory o šířce 2 m – 6,5 m a výšce 1,875 m – 3 m. Pokračovat ve čtení “Když je nahoře málo místa”