Stinná pohoda na terase

Společenské akce, grilování, posezení s přáteli, opalování nebo prostě jen odpočinek – to všechno jsou aktivity, které máme spojené s terasou.

Sluneční paprsky jsou sice životadárné, ale stín je v letním žáru k nezaplacení. Bude se tak hodit nejenom zastínění interiéru ale i letních obytných ploch mimo dům. Exteriérové sínicí systémy, pomohou zachovat na slunné terase příjemné klima a k tomu mají i spoustu dalších výhod. Pokračovat ve čtení “Stinná pohoda na terase”

Dopřejte si výjimečnost – venkovní vířivky   

Rychlé pracovní tempo a stres nás neustále vyčerpávají a málo kdy si uděláme čas pouze na sebe. Vydáváme spoustu energie, ale málo kdy ji čerpáme zpět. Relaxace ve venkovní vířivce je ideálním místem pro uvolnění, regeneraci a načerpání energie na další dny.

Inovativní přístup dělá ze značky venkovních vířivek IQue® Sweden pocházející z přímořského města Helsinborg jednoho z předních výrobců akrylátových vířivek. Zaměření se na uživatelskou přívětivost, design a ergonomii, umožňují přinášet vysoce kvalitní venkovní vířivky s unikátními technologiemi v oblasti masáží, izolace a čistoty vody.

Pobyt ve vířivce má prokazatelně blahodárné účinky na lidský organismus. Horká voda zvyšuje prokrvení svalů. Při svalové relaxaci dochází mimo jiné také k uvolnění centrální nervové soustavy. Dostavuje se tak pocit fyzického i psychického uvolnění. Doporučená doba ve vířivce by měla být okolo 30-45 minut při teplotě 34-40 stupňů. Je žádoucí během relaxace vystřídat různá masážní místa, aby bylo docíleno komplexní masáže a došlo tak k maximálnímu rehabilitačnímu efektu.

Na rozdíl od amerických, kanadských či asijských výrobců se IQue®  Sweden soustředí na evropský trh s jeho podnebnými podmínkami  a požadavky na pohodlí v oblasti ergonomii masážních míst pro průměrného Evropana.

 

 

Jak přemoci pocit únavy? Pořiďte si pokojové rostliny / Trpíte únavou? Pořiďte si pokojové rostliny

Blíží se zimní období, čas Vánoc a horských lyžovaček, ale také doba, kdy jsme nejčastěji nemocní a bez nálady. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak si kousek jara a léta uchovat, i když bude venku zrovna pošmourno a šedivo – a tím je zařazení  pokojových rostlin do vašeho interiéru. Kam všude je umístit? Pokračovat ve čtení “Jak přemoci pocit únavy? Pořiďte si pokojové rostliny / Trpíte únavou? Pořiďte si pokojové rostliny”

Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA představí také novinky a trendy z oboru wellness & SPA. Oborová prezentace BAZÉNY, SAUNY & SPA umožní návštěvníkům prohlídku největší sekce bazénů na jednom místě. Pro odborníky a manažery je připravena konference Hotelové wellness & SPA na téma „Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet“. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Pokračovat ve čtení “Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH”

Vyhrajte si na své zahradě s multifunkčním prvkem Playstone

Zahrady jsou oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci. Abychom se v nich cítili „jako v pokojíčku“ je tu a tam potřeba upravit terén nebo doplnit je o prvky, které našemu kousku přírody přidají na komfortu. Pokud se i vy v blízké době chystáte na podobné úpravy své zahrady, podívejte se na zajímavou novinku mezi prvky zahradní architektury: Playstone – multifunkční zahradní prvek vyrobený z lehkého keramického betonu. Pokračovat ve čtení “Vyhrajte si na své zahradě s multifunkčním prvkem Playstone”

Grilovací sezóna začíná: Jak vybrat ten nejlepší gril, abyste si ji náležitě užili?

Foto: Grilguru.cz

S příchodem jara začíná většina z nás pokukovat po zaprášených grilech v domku na nářadí anebo ve sklepě. Ti, kteří dosud nejsou majitelé grilovacího pomocníka, se naopak zaměřují na nabídku kamenných prodejen a e-shopů. Tápou, přemýšlí a v záplavě modelů, typů a značek se cítí tak trochu bezradní. Patříte mezi ně? Nezoufejte! Máme pro vás několik rad a tipů, jak vybrat gril, bez kterého si už zahradní party nedokážete představit.

Pokračovat ve čtení “Grilovací sezóna začíná: Jak vybrat ten nejlepší gril, abyste si ji náležitě užili?”