Stinná pohoda na terase

Společenské akce, grilování, posezení s přáteli, opalování nebo prostě jen odpočinek – to všechno jsou aktivity, které máme spojené s terasou.

Sluneční paprsky jsou sice životadárné, ale stín je v letním žáru k nezaplacení. Bude se tak hodit nejenom zastínění interiéru ale i letních obytných ploch mimo dům. Exteriérové sínicí systémy, pomohou zachovat na slunné terase příjemné klima a k tomu mají i spoustu dalších výhod. Pokračovat ve čtení “Stinná pohoda na terase”

Dopřejte si výjimečnost – venkovní vířivky   

Rychlé pracovní tempo a stres nás neustále vyčerpávají a málo kdy si uděláme čas pouze na sebe. Vydáváme spoustu energie, ale málo kdy ji čerpáme zpět. Relaxace ve venkovní vířivce je ideálním místem pro uvolnění, regeneraci a načerpání energie na další dny.

Inovativní přístup dělá ze značky venkovních vířivek IQue® Sweden pocházející z přímořského města Helsinborg jednoho z předních výrobců akrylátových vířivek. Zaměření se na uživatelskou přívětivost, design a ergonomii, umožňují přinášet vysoce kvalitní venkovní vířivky s unikátními technologiemi v oblasti masáží, izolace a čistoty vody.

Pobyt ve vířivce má prokazatelně blahodárné účinky na lidský organismus. Horká voda zvyšuje prokrvení svalů. Při svalové relaxaci dochází mimo jiné také k uvolnění centrální nervové soustavy. Dostavuje se tak pocit fyzického i psychického uvolnění. Doporučená doba ve vířivce by měla být okolo 30-45 minut při teplotě 34-40 stupňů. Je žádoucí během relaxace vystřídat různá masážní místa, aby bylo docíleno komplexní masáže a došlo tak k maximálnímu rehabilitačnímu efektu.

Na rozdíl od amerických, kanadských či asijských výrobců se IQue®  Sweden soustředí na evropský trh s jeho podnebnými podmínkami  a požadavky na pohodlí v oblasti ergonomii masážních míst pro průměrného Evropana.

 

 

Jak přemoci pocit únavy? Pořiďte si pokojové rostliny / Trpíte únavou? Pořiďte si pokojové rostliny

Blíží se zimní období, čas Vánoc a horských lyžovaček, ale také doba, kdy jsme nejčastěji nemocní a bez nálady. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak si kousek jara a léta uchovat, i když bude venku zrovna pošmourno a šedivo – a tím je zařazení  pokojových rostlin do vašeho interiéru. Kam všude je umístit? Pokračovat ve čtení “Jak přemoci pocit únavy? Pořiďte si pokojové rostliny / Trpíte únavou? Pořiďte si pokojové rostliny”

Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA představí také novinky a trendy z oboru wellness & SPA. Oborová prezentace BAZÉNY, SAUNY & SPA umožní návštěvníkům prohlídku největší sekce bazénů na jednom místě. Pro odborníky a manažery je připravena konference Hotelové wellness & SPA na téma „Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet“. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Pokračovat ve čtení “Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH”

Vyhrajte si na své zahradě s multifunkčním prvkem Playstone

Zahrady jsou oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci. Abychom se v nich cítili „jako v pokojíčku“ je tu a tam potřeba upravit terén nebo doplnit je o prvky, které našemu kousku přírody přidají na komfortu. Pokud se i vy v blízké době chystáte na podobné úpravy své zahrady, podívejte se na zajímavou novinku mezi prvky zahradní architektury: Playstone – multifunkční zahradní prvek vyrobený z lehkého keramického betonu. Pokračovat ve čtení “Vyhrajte si na své zahradě s multifunkčním prvkem Playstone”

Grilovací sezóna začíná: Jak vybrat ten nejlepší gril, abyste si ji náležitě užili?

Foto: Grilguru.cz

S příchodem jara začíná většina z nás pokukovat po zaprášených grilech v domku na nářadí anebo ve sklepě. Ti, kteří dosud nejsou majitelé grilovacího pomocníka, se naopak zaměřují na nabídku kamenných prodejen a e-shopů. Tápou, přemýšlí a v záplavě modelů, typů a značek se cítí tak trochu bezradní. Patříte mezi ně? Nezoufejte! Máme pro vás několik rad a tipů, jak vybrat gril, bez kterého si už zahradní party nedokážete představit.

Pokračovat ve čtení “Grilovací sezóna začíná: Jak vybrat ten nejlepší gril, abyste si ji náležitě užili?”

Také je Vám večer venku na terase zima?

Plynový zářič SunRed GH12B

Stále je astronomické jaro, avšak přes denpanuje krásné letní počasí, které dovoluje trávit volný čas venku, ale na večerní venkovní oddych to mnohdy ještě není. Rádi bychom však poseděli venku pod pergolou, na terase, nebo na balkoně i ve večerních hodinách, ugrilovali něco dobrého, popíjeli oblíbený drink, nebo prostě jen tak relaxovali. Jaké máme možnosti, pokud si odmyslíme různé uzavření prostoru? Pokračovat ve čtení “Také je Vám večer venku na terase zima?”