Satjam představuje nový materiál pro výrobu střešních krytin

Společnost Satjam je na našem trhu známá jako spolehlivý výrobce lehkých kovových střešních krytin. V jejich sortimentu můžete nalézt mnoho druhů střešních krytin, trapézových plechů, okapových systémů a širokého příslušenství. Cílem společnosti je produkovat střešní krytinu nejvyšší kvality a mít dostatečně široký sortiment pro všechny zákazníky. Právě proto přichází společnost Satjam na trh se střešní krytinou z nového materiálu. Jedná se o materiál Alumat a Alumat Stucco.

Alumat Grande Alumat

 O jaký materiál se jedná? 

Jak napovídá již samotný název materiálu, je jeho největší součástí hliník (aluminium). Dalšími složkami jsou také hořčík a mangan. Přesně zvoleným poměrem těchto prvků vzniká materiál s vysokou jakostí, dlouhou životností a extrémní odolností. Díky povrchové úpravě na bázi polyesteru je také zvýšená odolnost proti nepříznivým klimatickým podmínkám. Rozdíl mezi materiály Alumat a Alumat Stucco je pouze ten, že Alumat Stucco je vyráběn do podoby reliéfu. To dodá materiálu nevšední vzhled a snižuje jeho hlučnost při dešti. V materiálu není mezi těmito druhy rozdíl. Oba dva jsou stejně kvalitní.

 Jaké krytiny Satjam z tohoto materiálu vyrábí? 

V současnosti společnost  Satjam vyrábí z materiálu Alumat a Alumat Stucco dva druhy střešních krytin. Konkrétně se jedná o střešní krytinu SATJAM Grande Plus a SATJAM Roof Classic. Oba profily střešních krytin jsou velice žádané u mnoha zákazníků. Jedná se tedy o nejoblíbenější druhy. Také nabízená barva střešních krytin z materiálu Alumat a Alumat Stucco je vybraná podle obliby u zákazníků. Jedná se o červenou a hnědou barvu.

 Nechybí kompletní příslušenství 

Stejně, jako je tomu u ostatních druhů střešních krytin společnosti Satjam, nechybí ani tady kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Najdete zde vše, co je třeba ke každé střeše, přestože se jedná o nový materiál. Můžete vybírat z širokého příslušenství oplechování, hřebenáčů, sněhových zábran, držáků, úžlabí a také můžete využít novinky jako kvalitní střešní okna SATJAM Aura a nebo nadkrokevní izolaci SATJAM IZOPIR.

satjam_logo_seznam

 Kompletní nabídku a informace o novém druhu střešní krytiny naleznete na www.satjam.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *