Se zahradním domkem získá zahrada šmrnc a krásu

Ať už v něm chcete trávit příjemné chvíle odpočinku, nebo ho potřebujete pro dětské hry či k uskladnění nářadí a podobných nezbytností, měl by být tento důležitý zahradní prvek funkční i pohledný. Přesně takové zahradní domky má v nabídce firma Herold.

Její sortiment zahrnuje drobné dřevěné stavby mnoha velikostí, s možností využít je pro nejrůznější účely. Tak, aby finální produkt vyhovoval konkrétním představám a potřebám uživatele.

Jde například o stylové, párty a kempingové domky Herold, Bear County a Palmako, jež jsou obyvatelné od jara do podzimu, takže díky nim prožijete velkou část roku „v přírodě“ na vlastní zahradě. Přitom v pohodlí, na které jste zvyklí z domova.

Jsou charakteristické vysokou kvalitou použitého dřeva, z něhož jsou vyrobeny, a pevnou konstrukci, která stavbě zajišťují dlouhou životnost. Každý zahradní domek sestavíte jednoduše svépomocí.

Kategorie luxusní zahradní domky je určena pro ty, kdo chtějí pobyt na zahradě spojit s příjemným prostředím a komfortem. Kvalitu a pevnost malých luxusních dřevěných domků i zahradních chatek, které se velikostí vyrovnají menšímu bytu, oceníte při práci i při odpočinku na zahradě.

U Herolda myslí i na vaše potomky, pro něž firma připravila typovou řadu dětských zahradních domků. „Bydlení” po svém ve vlastním království naučí děti samostatnosti, dopřejte jim pocit důležitosti a odpovědnosti.

Kromě zahradních domků o různých velikostech a půdorysech má firma Herold v nabídce i prodejní stánky a řadu doplňků, které rozšiřují možnosti využití těchto staveb a zvyšují komfort při trávení volného času na zahradě.

V jejím portfóliu najdete:

Pergoly a altány pro odpočinek a chvíle s rodinou či přáteli.
Domečky pro děti, jež rozvíjejí jejich fantazii.
Luxusní zahradní domky s komfortem a dřevěnou elegancí.
Originální domky na míru, jež splní jakékoliv specifické požadavky.
Nářaďové domky.
Garáže a přístřešky pro auto.

Produkty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva podle mezinárodních norem a technologiemi, jež zaručují dlouhodobou životnost a nenáročnou údržbu produktů. Samozřejmostí je garance bezpečnosti a ekologičnosti doložená mezinárodními certifikáty.
Více na www.domky-herold.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *