Sháníte luxusní saténové povlečení? Máme pro vás tip!

Říká se spát jako v bavlnce, tak proč nevyzkoušet saténové povlečení vyrobené z pravé egyptské bavlny? Právě saténové povlečení z pravé egyptské bavlny je natolik kvalitní, že poskytne vhodné podmínky pro nerušený spánek. Ložnici navíc dodá nefalšovaný nádech luxusu. Satén je na omak jemný a hebký, ale hlavní výhoda materiálu spočívá v usměrňování tepla. V létě příjemně ochladí, v zimě zahřeje.

Ložnici navíc dodá nefalšovaný nádech luxusu. Satén je na omak jemný a hebký, ale hlavní výhoda materiálu spočívá v usměrňování tepla. V létě příjemně ochladí, v zimě zahřeje.

Stella Ateliers vyrábí saténové ložní povlečení nejvyšší kvality, pro které používá nejlepší dostupné materiály. Mezi ně patří 100% čistá, česaná, ručně sbíraná bavlna z Egypta, která je pro svou kvalitu oblíbená po celém světě. Podle způsobu zpracovávání příze se dělí saténové materiály do několika skupin.

Mako-satén

Tímto způsobem zpracování se získá satén, který má unikátní vlastnosti. Materiál je hebký, lesklý, lehký a zároveň má dlouhou životnost. Proces mercerování zajistí barevnou stálost materiálu. Tento satén se vyrábí z jakostních druhů dlouhovláknité egyptské bavlny, která je tkaná v atlasové vazbě z jemných česaných přízí.

Jednobarevný Mako satén UNI

Jednobarevný vzor saténového povlečení přímo vybízí k barevné kombinaci v rámci interiéru. Vysoká odolnost a pevná fixace barev je zajištěná procesem mercerování. Toto povlečení je dodáváno od německého dodavatele (Curt Bauer).

Švýcarský Premium satén

Prémiová kvalita, luxus po všech stránkách. Tak by se daly zhodnotit výrobky ze švýcarského saténu. Pro výrobu saténového povlečení tohoto typu se používají speciálně řezaná dlouhá vlákna bavlny, která jsou jemná, hebká, ale přesto pevná. Když vyzkoušíte spánek v takovém luxusu, nebudete už chtít usínat jinak.

Bavlněný satén

Gramáž 120g/m² mluví za vše. Neuvěřitelná jemnost, královská kvalita, to vše charakterizuje povlečení z bavlněného saténu. Látka neprochází zušlechťovacím procesem mercerace, tudíž je o něco levnější než Mako materiály.

Výběr je široký

Výběr je široký. V nabídce máme saténové povlečení naší domácí (české) značky Stella Ateliers a německé značky Curt Bauer. Od společnosti Stella Ateliers to jsou konkrétně tyto kolekce – Stella, Stella Inovation, S Dreams, Stella Baby. V nabízeném sortimentu naleznete povlečení všech tradičních i netradičních rozměrů (135 × 200, 135 × 220, 140 × 200, 140 × 220, 200 × 200, 200 × 220, 240 × 200 a 240 × 220 cm), stačí si vybrat.

Povlečení ze saténu si může dopřát každý. Jedná se o luxusní zboží vysoké kvality. Ze širokého spektra druhů a barev si to pravé povlečení do své ložnice vybere každý. Ať už si přejete povlečení bílé, šedé, modré, zelené, červené, béžové, či úplně jiné, v naší nabídce najdete právě takové, jaké hledáte. Každoročně pro vás také připravujeme nové jarní a zimní kolekce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *