Skvělé bydlení v severském stylu

Oslovilo Vás bydlení v severském stylu a hledáte inspiraci? Pokud zatím nevíte, co takové bydlení obnáší, ve zkratce by se tento styl dal charakterizovat slovy – dokonalý design, střízlivé barvy a praktičnost. Severský styl se u nás v posledních letech těší velké oblibě.

Interiéry působí prostorně a vzdušně, příjemně se v nich bydlí. V barvách převládá černá a bílá, ale také krémová a šedá. Důležitou roli hrají bytové doplňky, které jsou velmi nápadité a místnosti báječně oživí. Často bývají zdobeny motivy v příjemných pastelových barvách.

Místnosti jsou většinou vymalovány bílou barvou. Díky tomu se pokoje krásně prosvětlí a opticky zvětší. Na podlahy se nejlépe hodí dřevo. Nábytek by měl být jednoduchý s čistými liniemi. Současně je třeba myslet na dostatek světla. S tím vám pomohou lampy a bodová světla.

Severský styl se hodí do každé místnosti. Báječně bude slušet třeba dětskému pokoji. Bytové doplňky pro děti pokojíček krásně rozzáří. Děti, a nejen ony, si určitě zamilují povlečení s potiskem zvířat, která vypadají jako živá. Stejně tak jim udělá radost hromada polštářků na posteli. Dá se nimi užít spousta zábavy. Skvělým kamarádem Vašich dětí se stane polštářek ve tvaru medvídka. Připravte se na to, že ho nebudou chtít pustit z ruky. Milují Vaše děti různé úkryty? Jistě je potěší úžasný stan, jehož sestavení a rozebrání zabere jen pár minut, a navíc po rozložení nezabere téměř žádné místo.

Pokud hledáte inspiraci na bydlení v severském stylu, navštivte internetový obchod Nordic Day, který se na tento styl v České republice specializuje. Na stránkách najdete spoustu fotografií, článků a výrobky nejlepších skandinávských značek.

Popusťte uzdu fantazii a vzhůru do zařizování! Vytvořte si útulný domov, kam se každý den budete rádi vracet.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *