Slevy na nemovitost

Nabídka bytů na realitním trhu stále roste. I když ceny za nemovitosti opět stoupají, stále je příležitost na nákup bytu za výhodnou cenu. Developeři se snaží různými zajímaými nabídkami nalákat zájemce o bydlení právě k sobě.

Slevy na nemovitost

velmi častou nabídkou pro zájemce o koupi nového bytu bývají slevy z ceny, nebo ušetření na hypotéce. Slevy se pohybují od 50 – 100 tisíc. Taková sleva už bývá pro zájemce velmi zajímavá. Velmi často využívají i odkladu placení hypotéky nebo jejího úroku.

Další častou slevou bývají ceny bytů bez platby DPH. Díky ceně bez DPH se může nemovitost zlevnit o poměrně velkou částku.

Byt + garážové stání zdarma

Krom finančních slev nabízí developeři i výhodných nabídek jako je například garážové stání v ceně bytu. S parkováním bývá problém jak u starší zástavby tak i u novostaveb. Mít jistotu kam bezpečně zaparkujete svůj vůz bývá velkým bonusem právě při nabídce bytů.

Zařízení bytu v ceně

Pokud jste se nenalákali na garážové stání, nebo na finanční slevu, může být pro Vás zajímavá nabídka zařízení bytu. Většinou se jedná o zařízení kuchyňské linky dle vlastního výběru, nebo montáž vestavěných skříní.

Takováto nabídky bývá velmi lákavá. Po převzetí nemovitosti se totiž můžete ihned nastěhovat aniž byste museli řešit zařizování kuchyně, která bývá na první místě při zařizování bytu. Ať už se Vám zdá jakákoliv nabídka zajímavá, každý si vybere určitě tu nejzajímavější.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *