Snadný úklid jedním dotykem!

Přáním každého z nás je mít domov jako ze škatulky. Každodenní chození, rozlité nápoje nebo domácí mazlíčci dávají však naší podlaze zabrat. Nezbývá, než se ve volném čase proměnit v úklidovou četu a pustit se do práce. S těmi správnými pomocníky si však můžeme znatelně ulehčit. Pro pohodlný a rychlý úklid stačí jediné – pořídit si mop Vileda Ultramax s aktivními mikro vlákny, které efektivně pohltí a setřou každou nečistotu.
Ultrapraktický mop Vileda Ultramax je výjimečný novou technologií ždímání i přizpůsobením délky teleskopické tyče pro ideální držení. Systém založený na unikátní Power zóně tak 10x silněji rozkládá tlak do všech stran, a tím umožňuje ještě efektivnější ždímání. Díky mikrovláknům se voda navíc lehce absorbuje a mop po sobě zanechává suchý a ošetřený povrch. Jen jediný pohyb tak stačí k přípravě mopu na vytírání – už žádné ohýbání ani trápení s nasáklým hadrem. Bez bolesti zad, zmáčených rukou a s naprostou lehkostí se pomocí mopu Vileda Ultramax dočkáte okamžitého výsledku. Mop je vhodný na všechny druhy podlah – ať už jde o PVC, plovoucí podlahy, parkety či dlažbu. Nemusíte se tedy obávat, že byste si svoji podlahu poškodili. Díky zdrsněnému povrchu rukojeti tak nehrozí ani neustálé klouzání mopu z ruky.

V kombinaci se speciálním Ultramax kýblem se ždímacím košem se ždímání mopu stane doslova hračkou. Díky power zóně, tedy tlakovým bodům nacházejícím se uprostřed rámu mopu, lze lépe setřít například stopy od bot nebo zaschlé skvrny od jídla. Nové vodicí prvky usnadňují vložení mopu do ždímacího systému, který již není statickou součástí kýble. Byl navržen tak, aby se při stlačení boční strany ždímátka sevřely a tlak tak působil na mop z více stran, nejen seshora. Výsledkem je rychleji schnoucí podlaha při vynaložení stejného úsilí nebo zachování stejné vlhkosti při ještě menší námaze.
Komu při úklidu více vyhovuje tradiční způsob ždímání, ocení snadné sejmutí mopu. Mop Vileda Ultramax je možné jednoduše a účinně používat oběma způsoby – upevněný na patentkách pro použití se speciálním kbelíkem nebo jako tradiční plochý mop navlečený na rám, pomocí úchytek ve tvaru kapsy. Dřívějšímu složitému odepínání a opětovnému připínání je tak konec. Malý prostor? Velký prostor? Různé typy podlah? Mop Vileda Ultramax to hravě zvládne všechno.

Ultramax mop zakoupíte ve vašem hypermarketu/hobby marketu za cenu od 599,-Kč a Ultramax kýbl se ždímacím košem zakoupíte od 299,-Kč.

Více informací na www.vileda.cz

http://www.vileda.cz/cs/produkty/mopy-a-kyble/ultramax-mop/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *