Sníte o větším prosvětlení svého domu?

Společnost VELUX uvádí na český trh unikátním řešení pro majitele domů s plochou střechou – světlík se bezrámovým zaobleným zasklením. Jedinečná kombinace elegantního a funkčního designu CurveTech otevírá další možnosti, jak přivést do interiéru velké množství denního světla. Nový světlík se zaobleným zasklením je v nabídce v osmi různých velikostech a za dostupnou cenu.

Inovativní design zaobleného zasklení, který nazýváme CurveTech, není samoúčelný, ale představuje velmi efektivní spojení funkčnosti a nerušeného výhledu na oblohu. Bezrámové provedení světlíku navíc pomáhá jeho harmonickému napojení na střešní plášť,“ uvedl Petr Král, marketingový manažer společnosti VELUX Česká republika

Pusťte si přírodu domů

Světlík s bezrámovým zaobleným zasklením VELUX umožňuje využít plochou střechu jako další cenný zdroj denního světla. Majitelé proto mohou těžit ze všech jeho benefitů – z nerušeného výhledu na oblohu, užít si měnící se rytmus dne, ale také mít přístup ke spoustě čerstvého vzduchu a denního světla. Jednoduše řečeno, spojit se s přírodou.

Na rozdíl od běžných fasádních oken, která osvětlují prostor pouze po obvodu místnosti, umožňuje světlík přinést mnohem více denního světla také to těch částí domu, které je potřeba prosvětlit nejvíce – kuchyní, pokojíčků nebo pracoven.

Novinka pro nulový úhel

Světlík s bezrámovým zaobleným zasklením je odpovědí společnosti VELUX na četná přání zákazníků, kteří volali po vhodném řešení bez kompromisů. Díky této inovaci si nyní mohou dopřát nerušený výhled na oblohu i možnost instalace na střechy s nulovým sklonem. Tvrzené sklo světlíku má tloušťku 6 mm, která zaručuje bezpečnost i před drsnými rozmary počasí jako jsou kroupy nebo mrznoucí déšť.

Bezrámové zaoblené zasklení kromě elegantního vzhledu zajišťuje, že dešťová voda hladce stéká z povrchu a zároveň okno odhlučňuje od příliš prudkého bubnování deště. To může rušit hlavně v noci a snižovat kvalitu spánku. Špičkové provedení s dlouhou životností navíc přináší finanční úspory. Nedovolí totiž žádné zbytečné úniky tepla.

Více informací www.velux.cz/produkty/svetliky

 

O společnosti VELUX
Již 75 let skupina VELUX vytváří lepší životní podmínky lidem na celém světě a zpřístupňuje jim denní světlo a čerstvý vzduch střešními okny. V našem výrobním programu jsou střešní okna a výrobky pro prosvětlení ploché střechy i široká škála ozdobných prvků a žaluzií, rolet, instalačních řešení a inteligentních ovládacích prvků pro domácnosti. Tyto produkty přispívají k zajišťování zdravého a udržitelného prostředí v interiérech pro práci a studium i hru a potěšení. Fungujeme globálně – prodáváme a vyrábíme ve více než 40 zemích a na celém světě zaměstnáváme na 9 500 lidí. Vlastníkem skupiny VELUX je společnost VKR Holding A/S, jejíž akcie drží několik nadací a rodina. Další informace naleznete na webových stránkách www.velux.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *