Společnost Tribon: váš spolehlivý dodavatel technických plastů

Historie společnosti Tribon s.r.o. započala v roce 1993, kdy švýcarská společnost GEORG FISCHER pronikla i na český trh a založila v Brně své obchodní zastoupení pro Českou republiku. Firma Tribon s.r.o. se už od svého založení věnuje prodeji plastového a PVC potrubí a technických plastů. V současné době naše společnost disponuje kromě brněnské centrály i dvěma výdejními sklady ve Staré Boleslavi a Frýdku-Místku.

Komplexní služby

Během dlouholetého působení se společnost Tribon s.r.o. stala předním českým dodavatelem technických plastů. Jedná se nejen o kvalitní plasty a plastové systémy pro průmyslová řešení, ale součástí našich služeb je rovněž obrábění plastů. Na základě dodané dokumentace zhotovíme speciální plastové komponenty, které jsou pro bezchybnou realizaci vašeho projektu nezbytné.

Co nabízíme:

• Technické plasty pro průmysl
• Výroba plastových obrobků na základě dodané dokumentace
• Levné plasty pro běžné použití i špičkové materiály pro nejnáročnější aplikace

Prvotřídní servis

Široké portfolio našich služeb samozřejmě zahrnuje i kvalifikované poradenství. Rádi vám poradíme s výběrem nejvhodnějšího materiálu pro vaše aplikace. Dodáním optimálních komponent však naše činnost ani zdaleka nekončí. Poskytujeme rovněž kvalifikovanou technickou podporu.

Jaké služby poskytujeme:

• Pomoc s výběrem nejvhodnějšího materiálu
• Odborné poradenství
• Technická podpora

Široký sortiment plastů

Značnou část našich aktivit zaměřujeme na oblast vývoje plastových potrubních systémů a jejich příslušenství z nejrůznějších typů plastů (PVC-U, PVC-C, PP-H, PP-R, PP-N, PE, ABS, PFA, PVDF, PB). Tyto systémy jsou vhodné pro nejnáročnější průmyslové aplikace, a proto nacházejí své uplatnění v mnoha odvětvích, například slévárenství, zdravotnictví, potravinářské výrobě nebo v elektrárnách, vodárnách apod.
Velmi důležitou součástí našeho sortimentu jsou PVC trubky, které jsou využitelné v například v chemickém nebo elektrotechnickém průmyslu, ovšem ideální volbou jsou zejména v případě realizace vodovodního a odpadního potrubí. PVC potrubní systémy vynikají zejména jednoduchým spojováním a značnou variabilitou, vysokou odolností vůči chemikáliím a korozi, univerzálním použití, dlouhou životností a v neposlední řadě také příznivou cenou.

Více o společnosti Tribon s.r.o. a samozřejmě také o našem širokém sortimentu PVC trubek se dozvíte na našich webových stránkách www.georgefischer.cz, kde jsou vyškolení zaměstnanci připraveni odpovědět na vaše dotazy a pomoci vám s výběrem ideálního řešení pro vaši stavbu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *