Štíhlá elegance vypínačů a zásuvek Sedna

Velice štíhlý design o šířce 8 mm a elegantní barvy dělají z vypínačů a zásuvek řady Sedna velmi zajímavou alternativu tradičním bílým vypínačům a zásuvkám. Od letošního roku jsou v této řadě dostupné dvě nové barvy a to Beige a Graphite. Celkem v této řadě naleznete 8 barev rámečků a 6 barev přístrojů. Barva Graphite, stejně jako barvy Titan a Aluminium jsou skvělou variantou kovovým rámečkům, i když jsou vyrobeny z celobarevného plastu. Pro ty, kteří hledají ekonomické řešení elektroinstalace a přitom nechtějí dělat žádné kompromisy, je Sedna tou pravou volbou. V nabídce přístrojů naleznete od tradičních vypínačů, tlačítek a zásuvek přes elektronické prvky jako jsou termostaty, stmívače či pohybová čidla až po datové, televizní nebo reproduktorové zásuvky.
Moderní elektrikář jistě ocení při zapojování přístrojů bezšroubové rychlo svorky. Další zajímavé inovace, které řada Sedna nabízí, jsou teleskopická konstrukce, která zaručuje perfektní přilnutí na nerovné povrchy, a bezproblémové upevnění na každou instalační krabici. To znamená, že i když krabice nejsou přesně v rovině, Sedna si s těmito nerovnostmi poradí a montáž do vícenásobných rámečků se nestane elektrikářovou noční můrou. Sedna je vybavena kovovým montážním rámečkem, který je pevný a odolný vůči korozi. Přístroje Sedna lze objednat i ve voděodolném provedení IP44 a to až ve dvojnásobném IP44 rámečku. Cenová hladina přístrojů Sedna je dalším velkým benefitem nejen pro elektrikáře, ale i pro koncového uživatele. Více informací naleznete na www.vypinac.cz.
Ing. Robert Šimčík
Vedoucí produktu

schneider electric

Jedinečný 3D adaptér klapky (je součástí přístroje) usnadní montáž i v náročných podmínkách – nerovné zdi, „utopené“ instalační krabice atd. Adaptér klapky je flexibilní až o 2 mm ve všech třech směrech a až o 3° při čelní rotaci, což je neocenitelná pomoc hlavně při montáži do vícenásobných rámečků.

Celá montáž je pak intuitivní a mnohem rychlejší.

Vodiče mohou být odizolované v jednotné délce. Pokud jsou vodiče ze stejné strany, lépe se upevňují v krabici.

Svorky mají takový tvar, aby zasunutí vodiče do nich bylo co nejjednodušší. Odizolovaný konec vodiče je bezpečně schovaný za zvýšenou izolací, což zabraňuje zkratu.

Není nutno nic odšroubovávat, svorky zásuvek jsou otevřené, což urychluje instalaci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *