Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH

Stavební veletrh FOR ARCH ve dnech 17. až 21. září v PVA EXPO PRAHA představí také novinky a trendy z oboru wellness & SPA. Oborová prezentace BAZÉNY, SAUNY & SPA umožní návštěvníkům prohlídku největší sekce bazénů na jednom místě. Pro odborníky a manažery je připravena konference Hotelové wellness & SPA na téma „Personál ve wellness – jak ho získat, rozvíjet a udržet“. Generálním partnerem veletrhu je Skupina ČEZ. Pokračovat ve čtení “Novinky a trendy světa wellness & SPA představí podzimní veletrh FOR ARCH”

Dopřejte si soukromý wellness v kterémkoli počasí

venkovní vířivka

V chladných měsících se vám začíná stýskat po vodních radovánkách u vás doma na zahradě, ale víte, že podzim a zima tomuto záměru nijak nepřeje? Máme pro vás skvělý tip, ve venkovní vířivce můžete relaxovat bez ohledu na počasí. Z oblohy se budou sypat sněhové vločky, mráz celou krajiny zahálí do třpytivého hávu a vy můžete tohle všechno pozorovat z whirlpoolu ve společnosti vašich nejbližších. Pokračovat ve čtení “Dopřejte si soukromý wellness v kterémkoli počasí”

Jak vyzrát na výběr bazénové čerpací techniky

Čerpadlo patří k zahradě stejně jako třeba stromy. Máte-li zahradu, s největší pravděpodobností na ní dříve nebo později budete čerpací techniku potřebovat. A k čemu že to? Využití čerpadel může být různé, ale nejčastěji souvisí především se zavlažováním, na chatách se pak čerpadla používají také k čerpání pitné vody ze studny, ale na spoustě zahrad se čerpadlo pojí také s bazénem. Pokračovat ve čtení “Jak vyzrát na výběr bazénové čerpací techniky”