Vánoce podle stylu? Vede minimalismus i přírodní motivy

Foto: Glassor

Díky vánočním dekoracím si můžeme stylově ozdobit nejen stromeček, ale i byt do posledního detailu. Uvažujete, jak budete dekorovat vánoční stromek v tomto roce? Přinášíme vám inspiraci od české rodinné firmy GLASSOR společně s nejnovějšími trendy. Sladit můžete vše od vchodových dveří, přes dekorativní vázy až po ozdobné věnce. Aby do sebe vše perfektně zapadlo, je nejlepší zvolit jednu ústřední myšlenku a styl – letos si na své přijdou všichni tíhnoucí k přírodě, ale i lidé nadšení z moderního pojetí vánočních svátků.

Pokračovat ve čtení „Vánoce podle stylu? Vede minimalismus i přírodní motivy“

Erotika v květech

Foto: Výstaviště Lysá nad Labem

Věděli jste, že květ je orgánem rostlin, který jim slouží k pohlavnímu rozmnožování? Květy proto obsahují rostlinné reprodukční orgány, jejichž konečnou funkcí je produkce semen, které představují následující generaci těchto rostlin. Při 21. ročníku celostátní výstavy Květy se od 13. do 16. července návštěvníci přenesou do Ráje. Aranž květin na ploše 2 200 m2 se ponese v duchu vzniku života. Jeho různé podoby si návštěvníci budou moci užít každý den od 9.00 do 17.00 hodin.

Pokračovat ve čtení „Erotika v květech“

Nápady na zajímavé bytové dekorace

san-francisco

Výběr vhodné bytové dekorace je obtížný z několika důvodů. Vyžaduje určitý vkus, klade nároky na praktičnost a originálnost. Sériově vyráběné bytové dekorace jsou sice hezké, ale můžou postrádat určitý šarm a jedinečnost. Stylové, ale zase nepraktické dekorace sice dobře vypadají, ale nepřinesou kromě hezkého dojmu žádnou přidanou hodnotu. Pokračovat ve čtení „Nápady na zajímavé bytové dekorace“