Sruby na klíč

Foto: WOOD-LIFE

Bydlení v srubovém domě je jednak trvalým a nepřekonatelným zážitkem, ale přináší s sebou i řadu značných výhod, které oceníte z pravidla s odstupem času. Srubové domy vytváří jedinečný prostor, ve kterém můžete nejen čerpat potřebnou psychickou pohodu, ale stanou se i vítaným prostředníkem mezi vámi a přírodou. Ve WOOD-LIFE s.r.o. už několik let stavíme luxusní sruby na klíč, které vás nadchnou svou rozmanitostí a potěší svou energetickou úsporností.

Pokračovat ve čtení “Sruby na klíč”

Den dřevostaveb – vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017

Foto: Asociace dodavatelů montovaných domů

Asociace dodavatelů montovaných domů bude v říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již čtvrtý ročník zajímavé marketingové akce pod názvem „Den dřevostaveb 2017“, jejímž cílem bude propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby, a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

Pokračovat ve čtení “Den dřevostaveb – vyberte si svoji novou dřevostavbu v sobotu 7. 10. 2017”

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 – silný, chytrý a vysoký

Veletrh dřevostavby 2017

Každý veletrh by chtěl být lepší než ten předchozí a ještě lépe než všechny ostatní, co kdy byly. Jenže pouze přidáváním stánků to donekonečna nejde. Toho si byli vědomí i pořadatelé letošního veletrhu a připravili koncepci, která osloví, poučí i ohromí. Můžete si vybrat, doporučujeme všechno! Pokračovat ve čtení “Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 – silný, chytrý a vysoký”

Tradiční i moderní dřevostavby bodují

Haniš srubové domy

Obytné budovy postavené z masivního dřeva jsou pro člověka bezesporu přínosem. Zaručují mu totiž příjemné prostředí vstřícné k jeho zdraví, vhodné zejména pro alergiky. Třešničkou na dortu je pak jejich krásný design, díky němuž se uplatňují především ve venkovských lokalitách, kde se podílejí na zlepšení vzhledu okolní krajiny. Pokračovat ve čtení “Tradiční i moderní dřevostavby bodují”