Jak vybrat sušičku prádla

u na prádlo, který vám často překáží? Nebaví vás natažené šňůry na balkóně či na zahradě a přemýšlíte, jak mít rychle suché prádlo a ušetřit čas? Pak si pořiďte sušičku prádla. Projdete-li si obvyklou nabídku, zjistíte, že se budete rozhodovat mezi dvěma typy sušiček. K velmi oblíbeným patří sušičky kondenzační, které jsou i více rozšířené, dalším druhem jsou sušičky ventilační. Pokračovat ve čtení “Jak vybrat sušičku prádla”

Jakou podlahu si vybrat do kuchyně

Jak vybrat do kuchyně podlahu, která odolá otěru a poškrábání z každodenního chození při vaření, občasnému polití vodou, mastnotou či chemikálií, a současně se nám bude líbit i po letech?

Obsah článku:
Zátěž podlahy při každodenním používání
Sladění podlahy s designem interiéru
    Moderní kuchyně
    Rustikální kuchyně
Možnosti volby materiálu jsou široké
    PVC
    Marmoleum či přírodní linoleum
    Laminát
    Dřevo
    Keramická dlažba

Při rekonstrukci kuchyně jsme často postaveni před otázku, zda nevyměnit s ostatním vybavením i podlahu. Podlaha má vliv na dojem z celé místnosti a s ohledem na to, kolik dalších let by nám měla sloužit, je třeba k jejímu výběru přistoupit zodpovědně a zvážit všechny aspekty.

Tip: Pro rekonstrukci kuchyně můžete využít tzv. americkou hypotéku, kterou poskytuje většina bank v ČR a může pro vás být výhodnější, než klasický spotřebitelský úvěr či běžná hypotéka. Pokračovat ve čtení “Jakou podlahu si vybrat do kuchyně”