Užijte si podzimní inspiraci domova: Přináší novinky od Sapeli a akční ceny

Bezpečnostní dveře Sapeli, foto: DODO for life

Letošní podzim přichází s inspirací pro vaše bydlení. Neváhejte a využijte příležitost, kterou nabízí právě teď ve značkových prodejnách DODO for Life. Čekají vás skvělé novinky od Sapeli, akční ceny pro nové šedivé dekory, bílé EKO dveře či bezpečnostní dveře nové generace!

Pokračovat ve čtení “Užijte si podzimní inspiraci domova: Přináší novinky od Sapeli a akční ceny”

Stavební pouzdra na dveře – způsob, jak vyzrát nad nedostatkem místa

Foto: archiv redakce

Koupili jste byt, čeká vás rekonstrukce a hledáte způsoby, jak ušetřit prostor, kterého v bytech není často dostatek? Nebo máte rodinný dům, v němž je spousta pokojů, ale chodba je tím pádem místem, kde se dveře „bijí“ a často s nimi narážíte do jiných otevřených? Nebo máte dvoje dveře blízko u sebe? Variant, kde se dají použít stavební pouzdra na dveře je mnoho, a právě jimi lze získat spoustu prostoru. Navíc dveře, které do nich můžete uschovávat a zavírat nimi, je ještě víc, proč je tedy nepoužít?

Pokračovat ve čtení “Stavební pouzdra na dveře – způsob, jak vyzrát nad nedostatkem místa”

Vybírejte dveře s rozmyslem, zvolte DODO for life

Interiérové dveře Sapeli od DODO for life

Chystáte se kupovat dveře? Ano, člověk si řekne, že je to jednoduché, ale myslete na to, že se na ně budete dívat a používat je přinejmenším pár let. Nechte si tedy poradit od odborníků, jaké zvolit správné dveře, aby vám do interiéru nejen pasovaly, ale také sledovaly aktuální potřeby a nové trendy. Chybu rozhodně neuděláte, pokud se obrátíte na českou firmu.

Pokračovat ve čtení “Vybírejte dveře s rozmyslem, zvolte DODO for life”

Vše co potřebujte vědět o vchodových dveřích

Oknoplastik

Vchodové dveře jsou vaší vizitkou, bránou do vašeho domova a také musí plnit za všech okolností řadu důležitých úkolů. Prvním a zásadním posláním je, oddělit, a to velmi razantně, okolní svět od vašeho soukromého území. Dalším důležitým úkolem vašich vchodových dveří je, říci všem zlodějům: “Toto je mé teritorium a bude velmi obtížné nás zdolat, raději to ani nezkoušejte, jsme dobře připraveny na váš útok. Třetím, a neméně důležitým úkolem je, že vypovídají mnohé o svém majiteli. Pokračovat ve čtení “Vše co potřebujte vědět o vchodových dveřích”

Trendy v interiérových dveřích

Masonite interiérové dveře

 

Během posledních let došlo k podstatnému zvýšení kvality a rozšíření tradičního a uceleného sortimentu dveří. Přiřadit však správný typ dveří do vybrané místnosti není na první pohled tak triviální, jak se může zdát. Pár užitečných typů ze své dlouhé praxe poskytl český výrobce dveří MASONITE, který navázal na tradici dřevařské výroby na Jihlavsku v počátku dvacátého století. Pokračovat ve čtení “Trendy v interiérových dveřích”