Při půjčce na domácnost buďte ostražití

Foto: Bezvafinance

Ostražitost je při půjčce velmi důležitá. Pokud si vše neprověříte a nezkontrolujete, může dojít k tomu, že se dostanete do celkem velkých potíží, které mohou skončit třeba až exekucí. Pokud nechcete tyto černé scénáře na vlastní kůži zažít, je určitě třeba myslet na jednu velmi důležitou věc. Je spojena s tím, že při výběru půjčky budete obezřetní. Zaměřme se společně na jednu z těch nejoblíbenějších, kterou je půjčka na bydlení. Podle čeho vybírat tu pravou a na co si dát během výběru pozor? Dáme vám několik konkrétních tipů.

Pokračovat ve čtení “Při půjčce na domácnost buďte ostražití”

Finance na zařízení interiéru: Jak je získat a nespálit se?

Konečně jste si pořídili vysněné bydlení a nyní ho s velkou pompou a slávou zařizujete. Najednou ale zjistíte, že vám finance z hypotéky na vybavení nestačí a do rezerv už více sáhnout nemůžete. Co dělat v takovém případě? Máme pro vás několik rad a tipů, jak získat finance bez toho, abyste přišli zkrátka. Pokračovat ve čtení “Finance na zařízení interiéru: Jak je získat a nespálit se?”

Nákup spotřebičů do domácnosti: Vyplatí se půjčka, kontokorent, kreditka nebo nákup na splátky?

Nákup spotřebičů do domácnosti

Z ničeho nic vám odešla pračka. Lednička vypověděla po několika dlouhých letech službu a s troubou to už taky nevypadá příliš optimisticky. Co dělat, když potřebujete koupit nový spotřebič, ale nemáte žádné úspory z dřívějška? Pokračovat ve čtení “Nákup spotřebičů do domácnosti: Vyplatí se půjčka, kontokorent, kreditka nebo nákup na splátky?”

Druhy půjček, které Vám pomohou zkrášlit domov

nabytek_obyvak_jidelna_Country_Inn_B1

Pohodlné bydlení není pouze o nákupu našeho bytu či domu, ale také o vytváření opravdového domova pomocí nábytku, nejrůznějších doplňků a dalších maličkostí. Proto kromě hypotéky, která nám vypomůže s tím největším výdajem – nákupem – je vhodné zajímat se také o jiné půjčky, které nám mohou dopomoci k vysněnému obydlí. Pokračovat ve čtení “Druhy půjček, které Vám pomohou zkrášlit domov”