Chcete novou podlahu rychle? Zapomeňte na beton!

Hotová suchá podlaha s vytmelenými spárami čeká na finální nášlapnou vrstvu, Liapor

Rekonstrukce podlahy umí pořádně rozhodit běh každé domácnosti. Nejenže obnáší spoustu nepořádku, který vznikne jak při likvidaci staré, tak i při realizaci nové podlahy, ale na celkem dlouhou dobu vás donutí částečně, nebo i úplně opustit svůj domov. Chcete-li tuto dobu zkrátit na co nejkratší, zapomeňte při rekonstrukci na beton a sáhněte po suchém vyrovnávacím podsypu. S trochou zručnosti totiž lze tímto způsobem podlahy znovu používat v řádu několika málo dnů.

Pokračovat ve čtení “Chcete novou podlahu rychle? Zapomeňte na beton!”

Nechte si při rekonstrukci poradit: obraťte se na tyto odborníky

elektrikář

Rekonstrukce domácnosti s vaší peněženkou stoprocentně zamává. Proto se většina lidí snaží minimalizovat náklady, jak na materiál, tak na odborníky. Spoustu prací řeší vlastníma rukama nebo za pomoci přátel. Někdy se ale touha šetření každé koruny nevyplácí. Přečtěte si, které odborníky byste neměli při rekonstrukci opomenout a proč. Pokračovat ve čtení “Nechte si při rekonstrukci poradit: obraťte se na tyto odborníky”

RenovActive – trend rekonstrukcí budoucnosti

Velux

Ročně se renovují jen 2 % bytového fondu. Nízký počet renovací má vliv na energetickou efektivitu budov, i zdraví jejich obyvatelů. Řešením této situace by mohlo být zintenzivnění renovačních procesů. Ukázkou, jak na to, může být inspirativní projekt přestavby sociálního bydlení do aktivního standardu nedaleko Bruselu – RenovActive. Pokračovat ve čtení “RenovActive – trend rekonstrukcí budoucnosti”

Moderní a profesionální rekonstrukce koupelny

elegantní koupelna

Rekonstrukce koupelny a WC je jednou z nejnáročnějších rekonstrukcí v celé domácnosti. Proto si dobře rozmyslete, jak mají tyto místnosti vypadat. Následujte světové trendy, které dopřávají dlouhodobě udržitelnému vzhledu. Přečtěte si, jaké to jsou. Navíc poradíme s hledáním té nejvhodnější stavební firmy. Pokračovat ve čtení “Moderní a profesionální rekonstrukce koupelny”