Proč investovat do tepelného čerpadla?

Na českém trhu můžete najít celou řadu tepelných zdrojů od kotlů na tuhá paliva, pelety či kondenzační, elektrické a plynové kotle. Vybrat si vhodný zdroj tepla nemusí být pro leckoho jednoduchou záležitostí. Kromě tradičních topidel navíc na trh před lety vstoupila tepelná čerpadla a dnes již tvoří plnohodnotnou konkurenci. Kdo si kupuje tepelná čerpadla a proč byste si ho měli pořídit právě vy? Pokračovat ve čtení “Proč investovat do tepelného čerpadla?”

Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?

Seřízení topení, foto: Poptavej.cz

Teplo domova rozžehnou lidé různými způsoby. Vřelé vztahy si doma každý musí pohlídat sám, ale tepelné pohodlí budete mít jen s vhodným topným systémem. Uvažujete o teplu v novém domě, nebo rekonstrukci ve starém? Nechte si poradit od zkušených firem z vašeho okolí. Poradíme, jak je sehnat a zároveň zjistit tržní cenu.

Pokračovat ve čtení “Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?”

Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky

Soustava děleného tepelného čerpadla s intergrovaným hygienickým zásobníkem Enbra i Shwak

Tepelné čerpadlo s hygienickým zásobníkem sníží domácnosti náklady na ohřev vody. Hygienický zásobník totiž nevyžaduje tak vysokou teplotu vody, spotřeba elektřiny na ohřev je proto díky vyššímu topnému faktoru znatelně nižší. Pokračovat ve čtení “Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky”

Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!

Enbra

Společnost ENBRA natolik věří svým produktům, že s ní nyní můžete soutěžit o „Roční teplo zdarma“! Jednomu z Vás uhradí účty za vytápění a ohřev vody v roce 2017! Stačí k tomu jen pořídit v době od 15. 8. do 31. 12. 2016 jedno z tepelných čerpadel značky ENBRA! Pokračovat ve čtení “Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!”