V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění

V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění, foto zdroj: pixabay.com

Ministerstvo životního prostředí v roce spouští poslední vlnu státních, tzv. kotlíkových dotací. Do krajů pošle přes 3 miliardy a usnadní tak dalším desítkám tisíc domácností pořízení nového ekologického zdroje vytápění. Cíl je jasný, zvýšit významně kvalitu ovzduší tím, že lidé vymění svůj starý neekologický zdroj vytápění, nejčastěji kotel na tuhá paliva, za nový zdroj vytápění, nejčastěji plynový kotel nebo tepelné čerpadlo.

Pokračovat ve čtení “V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění”

Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?

Seřízení topení, foto: Poptavej.cz

Teplo domova rozžehnou lidé různými způsoby. Vřelé vztahy si doma každý musí pohlídat sám, ale tepelné pohodlí budete mít jen s vhodným topným systémem. Uvažujete o teplu v novém domě, nebo rekonstrukci ve starém? Nechte si poradit od zkušených firem z vašeho okolí. Poradíme, jak je sehnat a zároveň zjistit tržní cenu.

Pokračovat ve čtení “Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?”

Představujeme systém iClima – topení a klimatizace bez problémů a vysokých nákladů

Foto: iClima s.r.o.

Řešíte vytápění domu? Chcete mít v kanceláři či obývacím pokoji tepelnou pohodu bez nutnosti větrání, klimatizace nebo přitápění? Chcete se prostě cítit doma dobře a neplatit zbytečně vysoké náklady za topení či elektřinu na klimatizaci? Pokračovat ve čtení “Představujeme systém iClima – topení a klimatizace bez problémů a vysokých nákladů”