Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?

Seřízení topení, foto: Poptavej.cz

Teplo domova rozžehnou lidé různými způsoby. Vřelé vztahy si doma každý musí pohlídat sám, ale tepelné pohodlí budete mít jen s vhodným topným systémem. Uvažujete o teplu v novém domě, nebo rekonstrukci ve starém? Nechte si poradit od zkušených firem z vašeho okolí. Poradíme, jak je sehnat a zároveň zjistit tržní cenu.

Pokračovat ve čtení “Kde hledat dodavatele topných systémů na míru?”

Váháte s výběrem topidla? Pomůžeme vám.

Sencor - olejový radiátor

I během topné sezóny sáhne mnoho domácností po přídavném topidlu. Je dobré mít vždy po ruce přístroj, který navodí tepelnou pohodu, kdykoliv to potřebujete. Ocení ho například rodiny, které topí uhlím, a které se ráno probouzejí do zimy, protože kotel přes noc vyhasl. Vylézt z vyhřáté postele do studeného pokoje je velmi nepříjemné. Ale nemusí být, pokud máte doma mobilní topidlo, které použijete kdykoliv bude potřeba. Jaké topidlo ale zvolit? K tomu vám pomůže tento článek. Pokračovat ve čtení “Váháte s výběrem topidla? Pomůžeme vám.”

Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky

Soustava děleného tepelného čerpadla s intergrovaným hygienickým zásobníkem Enbra i Shwak

Tepelné čerpadlo s hygienickým zásobníkem sníží domácnosti náklady na ohřev vody. Hygienický zásobník totiž nevyžaduje tak vysokou teplotu vody, spotřeba elektřiny na ohřev je proto díky vyššímu topnému faktoru znatelně nižší. Pokračovat ve čtení “Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky”

Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!

Enbra

Společnost ENBRA natolik věří svým produktům, že s ní nyní můžete soutěžit o „Roční teplo zdarma“! Jednomu z Vás uhradí účty za vytápění a ohřev vody v roce 2017! Stačí k tomu jen pořídit v době od 15. 8. do 31. 12. 2016 jedno z tepelných čerpadel značky ENBRA! Pokračovat ve čtení “Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!”

Vyzrajte na vlezlou zimu s kvalitními krbovými kamny!

krbová kamna hede

Přicházíte v zimě z práce domů, s šálkem čaje nebo sklenkou dobrého vína usedáte na gauč připraveni relaxovat a v koutě místnosti tiše praská dřevo a příjemně hřeje… Proč pořád jen snít? Na českém trhu s krbovými kamny je již spoustu let významným hráčem společnost hede kamna, díky které se vaše sny o „teplu domova“ stanou skutečností. Pokračovat ve čtení “Vyzrajte na vlezlou zimu s kvalitními krbovými kamny!”

Představujeme systém iClima – topení a klimatizace bez problémů a vysokých nákladů

Foto: iClima s.r.o.

Řešíte vytápění domu? Chcete mít v kanceláři či obývacím pokoji tepelnou pohodu bez nutnosti větrání, klimatizace nebo přitápění? Chcete se prostě cítit doma dobře a neplatit zbytečně vysoké náklady za topení či elektřinu na klimatizaci? Pokračovat ve čtení “Představujeme systém iClima – topení a klimatizace bez problémů a vysokých nákladů”