V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění

V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění, foto zdroj: pixabay.com

Ministerstvo životního prostředí v roce spouští poslední vlnu státních, tzv. kotlíkových dotací. Do krajů pošle přes 3 miliardy a usnadní tak dalším desítkám tisíc domácností pořízení nového ekologického zdroje vytápění. Cíl je jasný, zvýšit významně kvalitu ovzduší tím, že lidé vymění svůj starý neekologický zdroj vytápění, nejčastěji kotel na tuhá paliva, za nový zdroj vytápění, nejčastěji plynový kotel nebo tepelné čerpadlo.

Pokračovat ve čtení “V roce 2019 bude poslední možnost získat dotaci na zdroj vytápění”

Moderní tepelný komfort

Oboustranně prosklená vložka Dru Metro 150XT Tunnel Eco Wave, plyn, dálkové ovládání. HETVOOR DISTRIBUTION

Kvalita obytného prostředí plyne velkou měrou také z přiměřeného pocitu tepla. Od dob, kdy jeho jediným zdrojem byly nespoutané hořící plameny, uplynulo mnoho času a světlo světa spatřily různé další způsoby vytápění. Živý oheň ovšem z lidských obydlí nikdy úplně nezmizel a má v nich své pevné místo i dnes.

Pokračovat ve čtení “Moderní tepelný komfort”

Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky

Soustava děleného tepelného čerpadla s intergrovaným hygienickým zásobníkem Enbra i Shwak

Tepelné čerpadlo s hygienickým zásobníkem sníží domácnosti náklady na ohřev vody. Hygienický zásobník totiž nevyžaduje tak vysokou teplotu vody, spotřeba elektřiny na ohřev je proto díky vyššímu topnému faktoru znatelně nižší. Pokračovat ve čtení “Tepelná čerpadla připravují teplou vodu úsporněji v kombinaci s hygienickými zásobníky”

Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!

Enbra

Společnost ENBRA natolik věří svým produktům, že s ní nyní můžete soutěžit o „Roční teplo zdarma“! Jednomu z Vás uhradí účty za vytápění a ohřev vody v roce 2017! Stačí k tomu jen pořídit v době od 15. 8. do 31. 12. 2016 jedno z tepelných čerpadel značky ENBRA! Pokračovat ve čtení “Kupte si tepelné čerpadlo ENBRA a vytápějte svůj dům celý rok 2017 zdarma!”