Tak trochu netradiční vánoční dárek – matrace

Parfém,oblečení,elektronika,dárkové poukazy–to vše už jste svým blízkým darovali? Chcete-li jim dopřát něco netradičního a nenahraditelného,věnujte jim zdravý, a zároveň komfortní spánek v podobě nové matrace. Poradíme vám, jak vybrat tu správnou.

Matrace pod stromečkem – proč ne?

Někdo pod vánočním stromkem očekává dárky pro zábavu či okrasu, jiný preferuje ryze praktické a funkční věci. Jednou takovou je i matrace. Zásadně ovlivňuje kvalitu spánku, potažmo úspěšnost celého dne. Spánkem trávíme až 1/3 života, a to už je dost dlouhá doba na to, abychom si ho maximálně zpříjemnili. Matrace sice nepatří mezi zcela tradiční vánoční dárky, ale věřte, že vyberete-li ji správně, udělá víc radosti a užitku, než svetr, který bude většinu roku ležet ve skříni.

Jenomže jak poznat a koupit matraci, aby skutečně vyhovovala potřebám svého uživatele, a současně byla vyrobena z kvalitních materiálů?
• Zaměřte se na výrobce s dlouholetými zkušenostmi, širokým výběrem a dobrým servisem. Jedním takovým je český výrobce matrací, roštů a dalších potřeb pro zdravý spánek  Tropico.Věnuje se se produkci široké škály matrací z velmi kvalitních materiálů pro celou rodinu.

Na kvalitu matrací Tropico se můžete stoprocentně spolehnout

Proč si je výrobce matrací Tropico tak jist kvalitou a dlouhou životností svých matrací?

• Všechny matrace jsou zařazeny do programu klinického hodnocení, tzn., že prochází důkladným testováním a posuzováním jejich kvality.

• Při jejich výrobě byly použity zdravotně nezávadné materiály, jež získaly mezinárodní certifikát Öko-Tex Standard.

• Než se matrace dostanou do prodejen, jsou podrobeny zátěžovým testům (40-150 tis. krát po nich přejede těžký válec).

• Vhodnost matrace pro určitou hmotnost a typ postavy se  testuje přístrojem ErgoCheck. Jedná se o měřicí podložku, která se vloží pod matraci. Postupně si na ni lehají lidé různé hmotnosti, a na základě naměřených hodnot pak lékaři určí, pro koho je daná matrace nejvhodnější.

Využijte skvělého zákaznického servisu

Při hledání rad, jak vybrat vhodnou matraci, se určitě setkáte s doporučením osobně matraci vyzkoušet. Ale jak to udělat, když chcete matraci darovat pod vánočním
stromkem?

• Pokud své blízké chcete opravdu překvapit, a jejich návštěva prodejny s matracemi nepřichází před Štědrým dnem v úvahu, vyhledejte certifikované prodejce matrací Tropico sami. Jsou odborně vyškoleni, rádi vám poradí a pomohou vybrat vhodný model.

• Nenajdete-li rozměry matrací, které by vám vyhovovaly, nechte si vyrobit matraci na míru. Jejich výroba trvá trochu déle, tak si jen dejte pozor, abyste to do Vánoc ještě stihli.

• Tuto starost můžete vypustit z hlavy, když si vyberete některou z akčních matrací typických rozměrů. V současné době výrobce garantuje její super rychlé dodání do 4 pracovních dnů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *