Technistone poprvé vystavoval na KBIS 2017

Americe představi lnovinky i rozmanitost použití

Ve dnech 10.-12. ledna 2017 se v americkém Orlandu uskutečnil prestižní oborový veletrh KBIS (Kitchen & Bath Industry Show), na kterém se poprvé ve své historii prezentovala také společnost Technistone. Český výrobce kvalitního tvrzeného kamene po boku pěti stovek vedoucích značek v oblasti bydlení a interiérového designu představilnovinky pro rok 2017, především nové odstíny řady Noble, benefity tvrzeného kamene a rozmanitost jeho použití v interiéru.

„Naší prioritou na americkém trhu je akvizice nových distributorů a zpracovatelů a přímé oslovení architektů a interiérových designérů. Proto jsme se rozhodli poprvé prezentovat na veletrhu KBIS, jednom z nejdůležitějších v tomto oboru,“ uvádí Jiří Tupý, obchodní ředitel Technistone.

Z novinek tvrzeného kamene Technistone bylo prostřednictvím atraktivního interaktivního stánku prezentováno 5 nových odstínů kolekce Noble,a to různým způsobem jejich použití. Návštěvníci si tak mohli prohlédnout fragmenty kvalitní kuchyňské desky, luxusní umyvadlo, koupelnovou odkládací desku a vanu nebo obklady. Noble Areti Bianco je sněhově bílý tvrzený kámen s výrazným tmavým žilkováním, Noble Argos Nepůsobí 3D efektem vytvořeným kombinací světlých a tmavých žilek, které dávají desce neobvyklou hloubku, luxusní Noble Lusso Champagne přináší šedé žilkování na béžovém základu. Milovníci tmavých desek ocení Noble Silver Notte se sítí stříbrných pavučin.Světlešedý podklad s šedofialovým veinem tvoří výjimečnou strukturu odstínu Noble Perlato Luna s výrazným 3D efektem.

Důraz byl kladen také na ochranu životního prostředí, ke které Technistone přispívá například využíváním recyklovaných materiálů. Díky tomu je Technistone držitelem množství certifikací. Technistone je od roku 2014 členem organizace USGBC, jež sdružuje společnosti usilující o udržitelný rozvoj a je zapojen do mezinárodního programu LEED.

Český tvrzený kámen Technistone je kromě USA přítomný v mnoha realizacích po celém světě, například na Středním Východě, v Kanadě, Austrálii, Indii, Číně, Rusku, Bělorusku, Belgii, Anglii, Itálii nebo Maďarsku. Z konkrétních projektů jsou známé například Lusail Iconic Stadium v Kataru, letiště Changi v Singapuru, Heathrow, Gatwick i Stansted v Londýně, JFK v New Yorku nebo například Hotel Kempinski v Bombaji.
Na českém trhu budou nové odstíny Noble k dostání v druhé polovině roku 2017.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *