Toaleta s bidetem 2v1 a moderní trendy nejen pro malé koupelny

Potřeba mokré očisty po použití toalety už je v současnosti téměř samozřejmostí. Jak ale vměstnat bidet do koupelny 3m² či standardního prostoru toalety? 90% případů je nutné řešit zařízením obvykle označovaným „přídavný bidet“.

Může se jednat o bidetovou spršku, s nevýhodou rizika úniku vody po celé místnosti, či elektronický bidet, který sice poskytuje komfort různých proudů a osušení, ale jeho cena je vysoká (v řádu desítek tisíc Kč) a jako všechna elektronická zařízení má záruku pouze 2 roky. Navíc, ve veřejných prostorách by určitě ovládání (např. dálkové) nepřežilo ani tuto dobu.
Je ale ještě jedno, stále oblíbenější řešení. Vyniká jednoduchostí a funkčností po celou dobu životnosti toalety, tzn. řádově i desítky let!

Kombinace WC+Bidet 2v1
Jedná se o záchodovou mísu se zabudovanou bidetovou tryskou. Do trysky se může napojit studená či teplá (předmíchaná) voda, ovládání pákovou baterií či rohovým ventilem se umísťuje na zeď vedle WC tak, aby bylo „po ruce“. Systém neobsahuje žádnou elektroniku, je v podstatě bezúdržbový a bezporuchový, prověřený používáním stamilionů uživatelů ve více než 70ti zemích po desítky let.

Architekti, designéři i náročnější klienti oceňují výběr z cca 50ti designových řad. Tryska nijak neomezuje design, proto v nabídce najdete závěsné, stojící i kombi WC z klasické ekonomické řady s nízkou spotřebou vody pro splachování, moderního designu italských návrhářů, stylové retro kousky či ručně dekorované modely, na výběr máte několik druhů sedátek, včetně oblíbených soft close (pomalu padacích).

Creavit – vaše kreativní koupelna
Výrobce WC+bidetů 2v1 Creavit se neomezuje pouze na toalety. Nabízí široký sortiment sanitární keramiky v kompletech s umyvadly pro umístění na zeď, na desku či pod desku. Creavit také vyrábí vysoce kvalitní koupelnový nábytek v moderních tvarech a barvách, každým rokem představuje několik novinek. Tento nábytek se vyrábí z kvalitního lamina odolného proti vlhkosti, prodává se smontovaný s kvalitním kováním a doplňky. Ceny se pohybují kolem 20-30tisíc Kč za celou sestavu včetně umyvadla. K dispozici je i výběr designových baterií, podmítkových systémů, sprchových setů a doplňků z keramiky, kovu a skla.

Pokud máte zájem o bližší informace o kombinaci WC a bidetu 2v1, či celé nabídce zn. Creavit, prohlédněte si naše stránky www.archadie.cz  nebo eshop: www.wcbidet.cz , vyžádejte si katalog na tel. č. 220 311 661, 606 250 094 či nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně: ARCHADIE s.r.o., Pražská 777 (areál Bláha s.r.o.), 252 64 Velké Přílepy, a v Ostravě, Sládkova 10.

 Spojení elegantního designu a perfektní funkčnosti WC+Bidetu 2v1 – od klasického WC se napohled liší pouze umístěním pákové baterie na zdi

1 Detail bidetové trysky umístěné přímo v okraji toaletní mísy. Tryska má v sobě kloub, kterým lze regulovat směr proudu.

2 Novinka – série Sorti, moderní hranatý design, na výběr v závěsné či stojící variantě s vysokou nádrží v kompletu s umyvadlem pro zavěšení s polonohou či umístění na desku (nábytek).

3 Svěží design koupelnového nábytku Creavit

4Elegantní zpracování koupelnového nábytku v černé barvě ve vysokém lesku se zapuštěným umyvadlem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *