Úsporné bydlení s Natura Space

Novinky letošního podzimu z dílny společnosti Natura Space splňují parametry evropské energetické směrnice a dosahují téměř nulové spotřeby energií. Ti, kdo si domy Natura Level a Natura Level XL pořídí, to významně pocítí na nákladech na veškeré energie. Měsíčně by totiž měly do rodinného rozpočtu zasáhnout pouze ve výši několika stokorun.

Upravili jsme obálku domu a přitom zachovali velkoformátová okna, tolik zásadní pro design našich domů“, představuje nový Natura Level a Natura Level XL jednatel firmy Jiří Vogl. Jsou přitom i reakcí na požadavky vícečlenných rodin, náročných na velkorysý životní prostor. Součástí těchto obytných objektů je totiž například také velká dětská herna na galerii, luxusní obývací zóna o rozloze 55 m2, pokoj s vlastní šatnou či druhá koupelna, připravená i pro instalaci pračky i sušičky. Technologicky je dům vybaven podlahovým topením, tepelným čerpadlem, rekuperací a krbem.

Dvoupodlažní kompaktní Natura Level s dispozicí 3+kk a podlahovou plochou 105 m2 nabízí přízemní obývací prostor 34 m2, prostornou kuchyň a samostatné WC, kam je možné umístit pračku a sušičku. Velkoformátová okna dodávají domu dostatek světla a z obývacího pokoje je možné bezbariérově vstoupit na terasu. V patře jsou díky výšce domu umístěny tři ložnice a velká koupelna.

Natura Level XL s podlahovou plochou 145 m2, řešený jako 4+kk s galerií, uspokojí nároky větších rodin. Dvoupodlažní kompaktní dům s nečekanými úložnými možnostmi nabízí v přízemí luxusní obývací prostor o rozloze 54 m2, velkou kuchyň a samostatné WC, kde je místo i pro pračku a sušičku. Díky velkorysým oknům jsou interiéry zalité denním světlem, obývací pokoj je bezbariérově propojen s přímo přístupnou terasou. Horní patro funguje jako komfortní klidové zázemí se třemi ložnicemi, vzdušnou koupelnou a velkou galerií, která slouží jako herna pro děti. Díky variabilnosti však není problém tento prostor zmenšit a přidat na podlahové ploše dvěma pokojům, a to až do rozlohy 17,5 m2.

Více na www.natura-space.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *