Útulný domov udělá BAMBOPOL, kouzlo přírodní podlahy

Při rozhodování o pořízení a výběru podlahy do domu je dobré pamatovat na to, že tak jako pro dům je nejlepší, když je postaven na dobrém základě, platí i pro interiér domu, že základem pro dobrý interiér je dobrá podlaha.
To znamená podlaha, která dlouho vydrží a dobře slouží nohám, které po ní – doma většinou neobuté – chodí.
V tomto smyslu nám jdou vstříc do našich domovů bambusové podlahy BAMBOPOL.

431foto 1

BAMBUSOVÉ PODLAHY BAMBOPOL jsou trvanlivý a pocitově teplý materiál k uplatnění do mnoha obytných interiérů jako dětské pokoje, obývací pokoje, ložnice, kuchyně, předsíně.
Povrchová úprava se provádí TVRDÝM VOSKOVÝM OLEJEM zn. OSMO, a proto pocitovým komfortem jednoznačně předčí podlaha olejovaná běžně známé podlahy lakované.
Sáhněte si na lakovaný a olejovaný povrch! Projděte se bosou nohou po lakované a potom po olejované podlaze! Tyto pocity budou diametrálně odlišné. U lakované podlahy totiž nechodíte po dřevě, nýbrž po plastu (laku). U olejované podlahy chodíte opravdu po dřevě.
Povrch s úpravou TVRDÝM VOSKOVÝM OLEJEM zn. OSMO je nenáchylný k zašpinění, odpuzuje vodu, je odolný proti oděru a příjemný na dotyk. Odolný vůči vínu, pivu, cole, kávě, čaji, ovocné šťávě, mléku a vodě podle DIN 68861-1A – žádné skvrny od vody. Tvoří jej přírodní rostlinné oleje a vosky (lněný olej, slunečnicový olej, sójový olej, olej z bodláku, vosk carnauba a candelilla); parafíny a vodu odpuzující aditiva.
Podlaha je pro nohy. Dopřejme jim, co si zaslouží.
Výhody naolejovaných podlah. Povrch je matný, není zrcadlově lesklý a proto na něm není tolik vidět poškrábání či opotřebení.
U olejovaného povrchu, zásluhou minimalizovaného otěru, prakticky nejste schopni podlahu „ochodit“.
Použitý materiál pro bambusové podlahy BAMBOPOL je masivní v celém průřezu, jedná se tedy o poctivou dřevní hmotu, která po položení v nemovitosti podstatně a trvale pozvedne její finanční hodnotu, v protikladu k běžným vrstveným podlahám s nášlapem 3 – 4 mm.
Bambusová podlaha BAMBOPOL je svou podstatou NĚKOLIKAGENERAČNÍ parketa S POUŽITELNOSTÍ NA MNOHO DESÍTEK LET.

Dobrá trefa do vkusu
jsou podlahy z bambusu!

Chcete-li se doma skutečně a dlouho cítit jako doma, pak je vaší správnou volbou bambusová podlaha BAMBOPOL.

http://www.bambopol.com/

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *