Už se nemusíte namáhat, když chcete mít krásný trávník!

Robotická sekačka Husqvarna Automower® sama poseká v každém počasí, kteroukoli hodinu a nevyžaduje žádný dohled. Stačí ji jednoduše nainstalovat na zahradě a o ostatní se postará za vás. Váš trávník bude krásně posekaný, svěže zelený a vy se můžete věnovat něčemu jinému.


Nová generace robotických sekaček Husqvarna Automower® se o trávník postará dokonale.

Vývoj robotických sekaček Husqvarna Automower® neustále pokračuje a nová generacepřináší několik vylepšení. Novou funkcí modelu nové generace Husqvarna Automower® 330X je automatická detekce zúženého průchodu. Automaticky zjistí přítomnost zúžených průchodů a vyhledá si cestu ipřes ty nejužší pasáže. Sekačka bude měnit svoji trasu tak, aby v průchodech nevznikalo nadměrné uježdění trávy. Praktickým pomocníkem je i časovač podle počasí. Ten umožňuje nastavení provozuAutomowera na základě rychlosti růstu trávy. Robotická sekačka Husqvarna Automower® 330X se v čase suchého počasí a na konci vegetačního období trávy bude pohybovat na trávníku méně, v období rychlého růstu trávy častěji. Další funkcínového modelu robotické sekačky Husqvarna Automower® 330X je elektrické nastavení výškysekání.
Robotická sekačka je chráněná před odcizenímbezpečnostním PIN kódem. Je bezpečná i v případě naklonění nebo zvednutí, sekací břityse v tomto případě vždy automaticky okamžitě zastaví. Domácí mazlíčcii děti budou tak v bezpečí. Stačí vypustit Automower® do zahrady a o trávník je dobře postaráno.
Více informacío modelech Husqvarna Automower® získáte na www.husqvarna.cz.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *