Užijte si podzimní inspiraci domova: Přináší novinky od Sapeli a akční ceny

Letošní podzim přichází s inspirací pro vaše bydlení. Neváhejte a využijte příležitost, kterou nabízí právě teď ve značkových prodejnách DODO for Life. Čekají vás skvělé novinky od Sapeli, akční ceny pro nové šedivé dekory, bílé EKO dveře či bezpečnostní dveře nové generace!

Začali jste s příchodem podzimu přemýšlet, jak vylepšit své bydlení? Potřebuje vás domov opravy a svěží vítr? Pak to hlavní, co potřebujete vy, je inspirace. A s ní v těchto dnech přichází firma DODO for Life, která nabízí své služby v sedmi prodejnách v Praze a také v dalších městech. Seznámíte se zde se žhavými novinkami pro vnitřní dveře Sapeli a také s lákavými akčními nabídkami letošního podzimu.

Jednou z nich je zvýhodněná cena za bezpečnostní dveře Sapeli RC3 GOLIAS nové generace, které vás dokáží ochránit před zloději, ale také před případným kouřem, ohněm, hlukem nebo zimou.

Skvělou novinkou od DODO for Life jsou aktuálně také šedivé dekory od Sapeli, nyní s příjemnou 12% slevou na CPL povrchy. Dodávají bydlení svěží eleganci a příjemné detaily. Akci můžete využít až do 30. září, a to při objednávce kompletu dveří i se zárubněmi. Nabídka navíc platí také pro interiérové dveře Sapeli v prodloužené variantě o velikosti 210 cm, které pořídíte za cenu 197 cm!

Pokud patříte k milovníkům praktické elegance, nenechte si ujít EKO dveře Sapeli v bílé barvě, která projasní každý interiér a lehce ji sladíte s dalšími interiérovými prvky. Bílá barva se na dveře nanáší na speciální lince postupně v 6 vrstvách ekologicky šetrné barvy a UV laku. Doladit je můžete také zárubněmi a rámečky barevně perfektně sladěnými s dveřmi. Aktuálně dveře získáte s 16% slevou, a to platí také pro ručně lakované bílé dveře – navíc ve výšce 210 cm zcela bez příplatku.

Značkové prodejny DODO for Life najdete hned na několika místech. Pobočky Sapeli Praha jsou vám k dispozici na sedmi místech v Praze a další také v Mladé Boleslavi, Plzni nebo v dalších partnerských prodejnách. Navštívit můžete také e-shop Sapeli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *