Vše co potřebujte vědět o vchodových dveřích

Vchodové dveře jsou vaší vizitkou, bránou do vašeho domova a také musí plnit za všech okolností řadu důležitých úkolů. Prvním a zásadním posláním je, oddělit, a to velmi razantně, okolní svět od vašeho soukromého území. Dalším důležitým úkolem vašich vchodových dveří je, říci všem zlodějům: „Toto je mé teritorium a bude velmi obtížné nás zdolat, raději to ani nezkoušejte, jsme dobře připraveny na váš útok. Třetím, a neméně důležitým úkolem je, že vypovídají mnohé o svém majiteli.

Společnost Oknoplastik vyrobí vchodové dveře přesně podle vašich požadavků

Plastové vchodové dveře společnosti Oknoplastik přinesou do vašeho bydlení skutečnou kvalitu. Získáte robustní, spolehlivé a již od prvního pohledu krásně dveře, které je radost uchopit za kliku. Vždy, když budete z vašeho domu či bytu odcházet, vyloudí vám spokojený úsměv na tváři a také vytvoří pocit pohody při návratu domů.

V nabídce vchodových dveří Oknoplastik najdete šest základních typů, které jsou osazeny kvalitními zámkovými tyčemi KFV se tříbodovým zamykáním. Na vašem výběru je i plastový profil; Efekt, Perfekt Evo nebo Omega, jehož typ se odvíjí od použití dveří a stavební hloubky křídla. Profil Efekt se používá nejčastěji pro rodinné domy a chalupy, univerzální Evo Perfekt je oblíben díky výborné tepelné izolaci a Omega, ten je určen pro nízkoenergetické stavby.

Dveře, na které získáte záruku 40 let

Vchodové dveře Oknoplastik lze také snadno naladit barevně k vašemu domu. K dispozici máte nejen nepřeberné množství barev, ale i řadu dekorů, které imitují k nerozeznání dřevo, jen pro ilustraci; horská borovice, mahagon, ořech, tmavý dun, zlatý dub. Vaše nové vchodové dveře, jestliže to požadujte, mohou být i zasklené a propouštět do vaší chodby denní světlo.

Oknoplastik nabízí vedle kvalitních skel či dvojskel i protisluneční sklo, zvukově izolační sklo, bezpečnostní sklo nebo i sklo, které spolehlivě odolává zvýšenému teplu. Veškeré dveře jsou samozřejmě osazeny kvalitním kováním, jehož design záleží opět jen a jen na vašem vkusu. Plastové dveře z nabídky Oknoplastik jsou osazeny speciálním, velmi nízkým hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem, jež zajišťuje za všech okolností dokonalou izolaci.

Jestli vás zaujal přístup společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Zde naleznete kompletní nabídku, včetně dveří interiérových. Oknoplastik vám vchodové dveře nejen vyrobí, ale samozřejmě i přivezou, namontují a zařídí veškeré zednické začišťovací práce. Na stránkách Oknoplastik máte připraven i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupce.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *