Střešní okna SATJAM AURA – okna s úsporou

Řadu střešních oken SATJAM AURA uvádíme na trh jako reakci na vzrůstající poptávku po kvalitních střešních oknech. Tato modelová řada oken, se kterou se nesetkáte u žádného jiného dodavatele, Vám přináší několik významných výhod. Jde především o vynikající poměr kvalita/cena.
V této cenové kategorii okna vynikají nadprůměrnými tepelně-technickými parametry a při stejném vnějším rozměru rámu dosahují o cca 10% větší plochy zasklení.
Spodní ovládání se dvěma ventilačními polohami a ventilačním modulem zabudovaným v rámu nabízíme u dřevěných oken již ve standardu. Jednoduchá montáž vycházejí z obecně známých principů. Garantujeme desetiletou záruku. Toto všechno jsou výhody, které Vám přinesou finanční úsporu v podobě velmi příznivé ceny a nízkých nákladů na spotřebovanou energii při užívání.

zaruka_10_let

Dřevěná okna AVX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15-90°. Jsou vybavena elegantní rukojetí, která umožňuje pasivní větrání ve dvou různých aretovatelných polohách. Dále je osazeno ventilačním modulem, který zajišťuje větrání i při zcela zavřeném okně. Při srovnatelném rozměru okna je plocha zasklení o cca 10% větší, než u oken jiných značek. V této cenové kategorii nadprůměrné tepelně-technické parametry.

avx_01

Plastová střešní okna APX s osou otáčení ve středu rámu jsou určena pro instalaci do střech o sklonu 15 – 90°. Použité plastové profily vyztužené ocelí jsou zárukou dokonalé funkčnosti a dlouhé životnosti bez nároku na údržbu. Profily jsou izolovány a zajišťují vysoký standard tepelně-technických parametrů.

apx_01

satjam_logo_seznam

Lemování oken TFX poskytuje vodotěsnou instalaci střešních oken Aura do profilovaných krytin o výšce profilu 16-90mm.Je vyrobeno z lakovaného hliníkového plechu a je osazeno klínovým těsněním a spodní tvarovatelnou manžetou, kterou lze snadno přizpůsobit libovolnému tvaru krytiny.

tfx_01

Podrobné informace o naší společnosti a střešních oknech Satjam AURA naleznete zde. – proklik na http://www.satjam.cz/stresni-okna-satjam-aura-127.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *