Vy ještě také nemáte zahradní posezení?

Nevadí, sezóna teprve začíná a tak si své nové sezení letos ještě užijete. Zahradní nábytek pořídíte pro jednoho stejně snadno, jako pro 20 osob, vybrat si můžete skladný nebo robustní, skládací nebo stohovací, ale třeba i bezúdržbový. Sedáky, polstry, polštářky, deky a další doplňky pořídíte i zvlášť, s barevnou kombinací přesně podle Vašich představ, aby se líbily i hodily tam, kde budou umístěny.

Nemůžete se dohodnout jestli pořídit křesílka, židle, lavice nebo lehátka? Namíchejte si set zahradního nábytku jak budete chtít. Třeba když na zahrádce odpočíváte i jíte, dobrá budou křesílka i židle ke stolování. Nebo k Vám obča zajde návštěva, ale většinou jste na zahrádce sami s dětmi a jen relaxujete? Vyberte lavici pro hosty, 2 křesílka pro Vás a partnera a třeba nafukovací postel pro děti, na které si odpočinou, i zaskotačí.

Schází se u Vás často větší návštěvy nebo pořádáte rádi párty? Nejvhodnější bude delší stůl, případně rozkládací a lavice, na které se vejde více osob. Sezení doplňte o pár židlí stejného designu, prostor oživý a vytvoří místo k odpočinku nebo si na ní uleví třeba obsluha grilu. S jedním nebo dvěma pohodlnými křesílky počítejte raději vždy, pokaždé se najde někdo hodně unavený, kdo si rád posedí a načerpá nové síly.

Moderní ratanový nábytek, včetně ladících i příjemných podušek, nabídne posezení i pro náročné. Připlatíte si za něj, ale cena se vrátí v dlouhé životnosti a bezúdržbovosti materiálu. Ušetříte tak nejen za drahé ochranné a čistící prostředky, ale odpadne i starost s údržbou. Navíc ušetříte čas, který péče vyžaduje a Vy si budete zahradní nábytek jen krásně užívat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *