Vyberte si jímky i septiky od skutečných profesionálů

Pokud stavíte dům, chatu, chalupu nebo jakoukoliv jinou stavbu a nemůžete ji napojit na stávající kanalizaci, přicházejí ke slovu jímky a septiky. Díky široké nabídce těchto produktů na českém trhu si můžete pohodlně vybrat tu pravou plastovou jímku nebo septik pro vaše potřeby. Jedním z osvědčených dodavatelů septiků i jímek je od roku 1990 i společnost KELLNER CZ s.r.o.

Investice do zkušené firmy se vyplatí

Pozici stabilního hráče na trhu s výrobky z plastických hmot si společnost KELLNER CZ s.r.o. drží už více jak 20 let. Od doby svého založení se několikanásobně zvětšila, přetransformovala se do současné podoby s.r.o. a zaměstnává přes 60 lidí. Ti všichni se dennodenně snaží dělat maximum proto, aby byli stovky lidí spokojeny s dodanými jímkami, septiky i vodoměrnými šachtami.
KELLNER CZ s.r.o. se specializuje na výrobku produktů z polypropylenu (PP) a polyetylenu (PE), a to na nadzemní a podzemní nádrže, které se využívají pro uskladnění jak tekutých, tak i sypkých materiálů. Cennou výhodou společnosti je její flexibilita vzhledem k požadavkům zákazníka – KELLNER CZ s.r.o. totiž své produkty vyrábí pomocí svařování plastových desek nebo stěnových prvků, které umožňují různé variace podle přání zákazníka.

Nejen septiky a jímky, ale i vodoměrné šachty

Nabídka produktů KELLNER CZ s.r.o. začíná širokým portfoliem jímek a septiků. Plastové jímky se používají pro uskladnění fekálií, ale i různých sypkých směsí či tekutin. Podzemní plastové jímky existují v hranatém nebo válcovém provedení a vybrat si můžete z jejich samonosného (uloží se na betonový podklad a boky jímky se zasypou zeminou) nebo nesamonosného provedení (je potřeba obetonovat i boky jímky). Kromě toho lze využít i jímky na dešťovou vodu, které se postarají o akumulaci dešťové vody pro její další použití. Jímky na dešťovou vodu jsou vyrobené z odolných plastů, mají dlouhou životnost a jsou oblíbené i pro svoji nízkou hmotnost.
Samonosné septiky jsou ideální volbou pro efektivní nakládání s odpadní vodou, kterou dokážou částečně přefiltrovat. Díky samonosné konstrukci není septiky potřeba betonovat po stranách a jsou tak velmi jednoduchou a časově nenáročnou variantou pro zadržování odpadu.
V nabídce KELLNER CZ s.r.o. nechybí ani vodoměrné šachty, které jsou určené k vytvoření přístupných prostor pro montáž vodoměru. Podle vašich potřeb si můžete vybrat jak hranaté, tak i válcové vodoměrné šachty, a to v samonosné i nesamonosné variantě. Poslední skupinou produktů jsou nadzemní nádrže, které lze využít pro skladování různých kapalin, granulátů i chemikálií nebo potravin.

septiky
septiky

KELLNER CZ – záruka zkušeností i kvalitních materiálů

Od začátku 90. let, kdy se polypropylen začal uplatňovat jako vhodný konstrukční materiál pro výrobu stavebních a technologických konstrukcí, byla firma KELLNER CZ s.r.o. při tom. Získávala tolik potřebné know-how při nahrazování klasických stavebních materiálů plastovými konstrukcemi a starala se o vzdělávání svých zaměstnanců – ti disponují certifikovanou kvalifikací technolog a evropský svářeč. Dodávat, že je firma certifikována dle systému kvality ISO 9001:2009, je už jen třešničkou na dortu.
Díky několikaletému snažení se KELLNER CZ s.r.o. drží na předních příčkách českých výrobců plastických výrobků. Vsaďte i vy na jímky, septiky a další produkty od KELLNER CZ s.r.o., díky kterým si už s odpadem ve vaší domácnosti nemusíte lámat hlavu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *