Vyhrajte si na své zahradě s multifunkčním prvkem Playstone

Zahrady jsou oblíbeným místem pro odpočinek a relaxaci. Abychom se v nich cítili „jako v pokojíčku“ je tu a tam potřeba upravit terén nebo doplnit je o prvky, které našemu kousku přírody přidají na komfortu. Pokud se i vy v blízké době chystáte na podobné úpravy své zahrady, podívejte se na zajímavou novinku mezi prvky zahradní architektury: Playstone – multifunkční zahradní prvek vyrobený z lehkého keramického betonu.

Playstone má tvar rovnoramenného lichoběžníku a díky němu si s ním při plánování zahrady můžete opravdu vyhrát. Snadno z něj totiž vytvoříte různé sestavy s hladkými i členitým povrchem.

Jeden prvek pro mnoho využití

Jeho využití je opravdu široké. Postavíte z něj opěrnou či pohledovou stěnu i okrasnou zeď. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč nebo vysoký záhon. S přidáním dřevěných a plastových doplňků s ním také hravě vytvoříte lavičky, odkládací plochy, odpadkový koš a podobně. S jedním jediným prvkem tak vybavíte celou zahradu!

Playstone v barvách

Playstone je k dostání ve 4 základních barvách – šedá, červená, okrová a hnědá. Na objednávku jej však lze vyrobit i v jiných barvách. Díky použití lehkého betonu, který je 100% přírodní a recyklovatelný, se s prvky Playstone, ve srovnání s jinými betonovými tvarovkami, lépe manipuluje.

 

Chcete-li vědět o Playstone více, podívejte se na web www.liastone.cz, kde najdete i různé

inspirativní příklady pro jeho využití.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *